28 Nisan 2016 Perşembe

MARİSSA MEYER – SCARLET PDF EPUB EKİTAP İNDİR

marissa-meyer-scarlet-pdf-epub-ekitap-indir


” Bir Ay Günlüğü Kitabı Serisi 2. Kitap “
Dünya Yok Olma Tehlikesiyle Karşı Karşıyayken, Külkedisi İle Kırmızı Başlıklı Kız’ın Yolları Kesişecek…
Mekanik ustası sayborg Cinder hapishaneden kaçma planları yapıyor ancak bunu başarabilse bile dış dünyanın tehlikelerine karşı kendini nasıl koruyacak?
Dünya’nın diğer ucunda, Scarlet Benoit’nın büyükannesi günlerdir kayıp. Scarlet büyükannesini bulmasına yardımcı olabilecek bir sokak savaşçısı olan Wolf’la tanıştığında, başta bu yabancıya güvenmekte tereddüt ediyor. Ne de olsa sokaklar ‘kurt’larla dolu! Yolları kesişen Scarlet, Wolf ve Cinder birlikte esrarengiz bir maceraya atılırken onları bekleyen yeni bir gizemden habersizler. Şimdi üç masal kahramanı da Ay Ülkesi kraliçesinin hep bir adım önünde olmak zorunda. Çünkü kötü kalpli kraliçe, yakışıklı prensi kendi kralı ve esiri yapmak için elinden geleni ardına koymayacak.
Cinder Hakkında:
“Sayborglar arasında bir beyaz atlı prens.”
– The Wall Street Journal-
Marissa Meyer, Washington’ın Tacoma kasabasında doğup büyüdü. Henüz küçük bir çocukken kitaplara âşık olan Marissa, ergenlik yıllarından beri gençlik edebiyatı üzerine çalışıyor. Peri masallarına da büyük bir sevgi besleyen Marissa, gençlik günlerinden beri bu masalları yeniden kurguluyor ve bu tutkusundan da vazgeçecek gibi görünmüyor.
Sayfa Sayısı: 272
Baskı Yılı: 2016
Dili: Türkçe
Yayınevi: Artemis Yayınları
Keyifli okumalar diler, yine bekleriz.

Siz de Evinizden Para Kazanın!

2 yorum :

  1. Kitap silinmiş. Tekrar yüklemeniz mümkün mü?

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Selam Kübra, Marissa Meyer-Scarlet adlı bu kitabı pdf ve epub formatlarında yeniden yükledik. İyi günlerde okuman dileklerimizle! :)

      Sil