Ücretsiz e-kitap oku, pdf kitap indir, epub kitap indir ekitap sitesine hoşgeldiniz!

7 Nisan 2016 Perşembe

SEVGİ SOYSAL - YENİŞEHİR'DE BİR ÖĞLE VAKTİ PDF EPUB EKİTAP İNDİR


41850-yenisehir-de-bir-ogle-vakti

SEVGİ SOYSAL - YENİŞEHİR'DE BİR ÖĞLE VAKTİ PDF EPUB E KİTAP İNDİRGenç yaşta kansere yenik düşen Sevgi Soysal'ın, 1974 Orhan Kemal Roman Armağanı'nı kazanan "Yenişehir'de Bir Öğle Vakti" isimli kitabı ustaca kurgulanmış bir eserdir. Bir kavağın çürüyüp düşmesi sırasındaki 1.5 saatlik zaman diliminde geçen roman, ağacın çevresindeki insanların hikâyeleri çerçevesinde gerçekçi toplumsal ve siyasal gözlemler sunar. Yapıt önemini korumaya devam etmektedir...


 

 

(Bu blog kurulduğunda ilk yirmi yayına destek amaçlı reklam linki eklenmiştir. Bu da onlardan biridir. PDF KİTAP İNDİR butonuna tıklayın, açılan ekranda sağ üst köşede reklamı geç dedikten sonra Yandex'ten indirebilirsiniz.)

 

İndirelim o zaman;


PDF2

Esen kalın...

 

 Yorum yaparak fikirlerinizi sunabilirsiniz...

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

EkitapDünyam


"Ücretsiz kitap indirme sitesi" olan Ekitap Dünyam 2016'nın ilk aylarından bu yana siz ziyaretçilerimizin ekitap oku, pdf kitap oku, epub kitap indir gibi sorularına cevap vermeye çalışmaktadır. Ekibimizin yoğun e-kitap indirme sitesi geliştirme ve araştırmaları her geçen gün daha da ileri gitmekte olup siz dostlarımızın soruları, kitap istekleri, ekitap yardım mesajları gibi durumlara yardımcı olmak için elimizden geleni yapmaktayız. Sorularınız için:


ekitapdunyam@gmail.com

Son Yorumlar

İletişim

Ad

E-posta *

Mesaj *