Ücretsiz e-kitap oku, pdf kitap indir, epub kitap indir ekitap sitesine hoşgeldiniz!

7 Nisan 2016 Perşembe

YAKUP KADRİ KARAOSMANOĞLU - KİRALIK KONAK PDF EPUB EKİTAP İNDİR


ykk-kiralik-konak

YAKUP KADRİ KARAOSMANOĞLU - KİRALIK KONAK PDF EPUB EKİTAP İNDİR

Kiralık Konak, Osmanlı devletının çöküş dönemine rastlayan 2.ci Meşrutiyet yıllarında, İstanbul'da batılılaşma özentisi ile geleneksel değerlerin uyuşmamasını ve kuşaklar arasındaki farklı değer yargılarının çatışmasını irdeleyen bir romandır. Roman 20.ci yüzyılın en önemli Türk romanlarından biri olarak kabul edilmekle beraber üzerindeki çalışma ve eleştiriler hep yüzeysel kalmıştır. Hem tutucu kesim hem de batı taraflısı kesim roman hakkında ayrıntılı bir irdeleme yapmaktan çekinmiştir. Bunun nedeni romanın iki tarafın da eksiklerini ortaya koyması olabilir. Romandaki bir çok çelişkiler günümüzde hala daha batı taraflısı kesim ile tutucu kesim arasında yaşanmaktadır.
 

(Bu blog kurulduğunda ilk yirmi yayına destek amaçlı reklam linki eklenmiştir. Bu da onlardan biridir. PDF KİTAP İNDİR butonuna tıklayın, açılan ekranda sağ üst köşede reklamı geç dedikten sonra Yandex'ten indirebilirsiniz.)

 

 İndirelim o zaman;


EPUB

Sitemizdeki diğer kitaplara da göz atabilirsiniz...

Esen kalın...


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

EkitapDünyam

Ücretsiz kitap indirme sitesi olan Ekitap Dünyam 2016'nın ilk aylarından bu yana siz ziyaretçilerimizin ekitap oku, pdf kitap oku, epub kitap indir gibi sorularına cevap vermeye çalışmaktadır. Ekibimizin yoğun e-kitap indirme sitesi geliştirme ve araştırmaları her geçen gün daha da ileri gitmekte olup siz dostlarımızın soruları, kitap istekleri, yardım mesajları gibi durumlara yardımcı olmak için elimizden geleni yapmaktayız. Sorularınız için:
Son Yorumlar

İletişim

Ad

E-posta *

Mesaj *