Ücretsiz e-kitap oku, pdf kitap indir, epub kitap indir ekitap sitesine hoşgeldiniz!

18 Mayıs 2016 Çarşamba

Joseph Delaney - Hayalet Benim Adım Slither PDF e-Kitap indir

joseph-delaney-hayalet-benim-adim-slither-pdf-ekitap


Joseph Delaney - Hayalet Benim Adım Slither ePub eBook Download PDF e-Kitap indir

Joseph Delaney - Wardstone XI - Hayalet Benim Adım Slither PDF ePub eKitap indir


Wardstone Günlükleri 11. Kitap


Dünya çapında elde ettiği büyük satış başarısı ile çağdaş fantastik ve korku edebiyatının klasikleri arasında gösterilmeye başlanan Wardstone Günlükleri'nden kanınızı donduracak yepyeni bir hikâye daha! Yedinci oğlun yedinci oğlu Tom için zaman tükeniyor. Şeytanla son savaş yaklaşırken, Hayaletin Çırağı görevinde hiç olmadığı kadar yalnız kalıyor.

On birinci serüvenin yıldızı, insan avcısı bir Haizda Büyücüsü olan Slither. Kara dürtülerini bastırmak için kanla beslenen bu cani için her ölüm yeni bir ziyafet şöleni… Yakın çevresinde bir çiftçi ölünce, Slither'ın burnuna yeni bir avın kokusu yükseliyor. Çiftçiyle yaptıkları esrarengiz bir anlaşmanın ardından Slither kendini Taşlaşmış Ağaç Kenti'ne, yüce bir gücü içinde barındıran düşmüş yıldız taşına götürecek hareketli bir yolculuğun içinde buluyor. Yoksa Slither ile katil cadı Grimalkin'in yolları kesişecek mi?..

Şiirsel anlatımıyla korku edebiyatında bir başyapıta dönüşen efsanevi seri, başrollerini Julianne Moore ve Jeff Bridges gibi Hollywood yıldızlarının paylaştığı bir filme ilham vererek çocuk-genç-yetişkin; herkesi kendine hayran bırakıyor…

"Uyarmadı demeyin, bu kitaplar gerçekten korkutucu."
-The Times-

"Wardstone Günlükleri serisi hem bir hayalet hikâyesi hem de bir büyüme serüveni… Hortlakların hüküm sürdüğü bir coğrafyada, onlarla savaşan Hayalet'in yanına çırak olarak verilen Tom'u zorlu bir hayat bekliyor. Bu cefanın sefası ise varlığının anlamına ulaşmak…"
-İyi Kitap-
(Tanıtım Bülteni)


Yazar: Joseph Delaney
Çevirmen: Kerem Işık
Sayfa Sayısı: 264
Baskı Yılı: 2014
Dili : Türkçe
ISBN : 9789944699037
Yayınevi: Tudem Yayınları
Tür: Çocuk & Gençlik Kurgu // Korku & Hayalet Öyküleri

Wardstone Günlükleri Serisi;
Joseph Delaney - Wardstone Günlükleri #01 - Hayaletin ÇırağıJoseph Delaney - Wardstone Günlükleri #02 - Hayaletin LanetiJoseph Delaney - Wardstone Günlükleri #03 - Hayaletin SırrıJoseph Delaney - Wardstone Günlükleri #04 - Hayaletin SavaşıJoseph Delaney - Wardstone Günlükleri #05 - Hayaletin HatasıJoseph Delaney - Wardstone Günlükleri #06 - Hayaletin KurbanıJoseph Delaney - Wardstone Günlükleri #07 - Hayaletin KabusuJoseph Delaney - Wardstone Günlükleri #08 - Hayaletin KaderiJoseph Delaney - Wardstone Günlükleri #09 - Benim Adım GrimalkinJoseph Delaney - Wardstone Günlükleri #10 - Hayaletin KanıJoseph Delaney - Wardstone Günlükleri #11 - Benim Adim SlitherJoseph Delaney - Wardstone Günlükleri #12 - Benim Adim AliceJoseph Delaney - Wardstone Günlükleri #13 - Hayaletin İntikamıJoseph Delaney - Warsdtone Günlükleri #14 - Hayaletin CadılarıJoseph Delaney - Warsdtone Günlükleri #15 - Hayaletin Yaratıkları
Kategoriler;
Edebiyat / Bilim-Kurgu
Edebiyat / Fantastik

---------------------------

BU LİNKTEN İNDİRİN (PDF)

---------------------------
BU LİNKTEN İNDİRİN (ePub)

Keyifli okumalar diler, yine bekleriz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

EkitapDünyam

Ücretsiz kitap indirme sitesi olan Ekitap Dünyam 2016'nın ilk aylarından bu yana siz ziyaretçilerimizin ekitap oku, pdf kitap oku, epub kitap indir gibi sorularına cevap vermeye çalışmaktadır. Ekibimizin yoğun e-kitap indirme sitesi geliştirme ve araştırmaları her geçen gün daha da ileri gitmekte olup siz dostlarımızın soruları, kitap istekleri, yardım mesajları gibi durumlara yardımcı olmak için elimizden geleni yapmaktayız. Sorularınız için:
Son Yorumlar

İletişim

Ad

E-posta *

Mesaj *