Ücretsiz e-kitap oku, pdf kitap indir, epub kitap indir ekitap sitesine hoşgeldiniz!

13 Mayıs 2016 Cuma

Lauren Rowe - Beklenti ePub PDF e-Kitap İndir

lauren-rowe-beklenti-ekitap-indir


Lauren Rowe - Beklenti - Kulüp Serisi 2 ePub eBook Download PDF e-Kitap indir

Lauren Rowe - Beklenti - Kulüp Serisi 2 PDF ePub eKitap indir


Beklenti, Saplantı'nın kaldığı yerden bir sonraki sayfaya geçmişsiniz gibi tüm heyecan ve soru işaretleriyle devam ediyor.

Jonas ve Sarah Belize'de ikisi için yapılmış ağaç evdeki güvenli kozalarından ayrılırlar. Eve döndüklerinde kendilerini tam bir kaos ve tehlikenin içinde bulurlar. Yapbozun eksik parçalarını tamamlayarak çözmeleri gereken birçok sorun var. Tüm bu karmaşanın içinde Jonas'ın Sarah'tan gizlice gerçekleştirdiği buluşma aralarındaki güveni sarsacak mı? Sarah bunu kabullenecek mi? Kulüp'ün ardındaki sır perdesini birlikte aralayabilecekler mi?

Lauren Rowe; tutkulu, nükteli, eğlenceli, duygu dolu ve sürükleyici anlatımıyla sizi hem kahkaha hem de gözyaşına boğacak! Biraz daha Jonas Faraday'a hazır mısınız? Serinin ikinci kitabında Jonas ve Sarah'ın ilişkisindeki duygusal iniş çıkışlara Bayılacaksınız. Merak etmeyin, ikili aralarındaki tutkudan asla ödün vermiyor.
-The Rock Stars of Romance-
(Tanıtım Bülteni)

Yazar: Lauren Rowe
Çevirmen: Nesligül Alptekin
Sayfa Sayısı: 304
Baskı Yılı: 2016
Dili: Türkçe
Yayınevi: Kanes Yayınları

Kategoriler;
Edebiyat / Romantik Aşk

---------------------------
Bu kitap telif hakkı nedeniyle kaldırılmıştır.
---------------------------
İlginize teşekkür eder, yine bekleriz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

EkitapDünyam


"Ücretsiz kitap indirme sitesi" olan Ekitap Dünyam 2016'nın ilk aylarından bu yana siz ziyaretçilerimizin ekitap oku, pdf kitap oku, epub kitap indir gibi sorularına cevap vermeye çalışmaktadır. Ekibimizin yoğun e-kitap indirme sitesi geliştirme ve araştırmaları her geçen gün daha da ileri gitmekte olup siz dostlarımızın soruları, kitap istekleri, ekitap yardım mesajları gibi durumlara yardımcı olmak için elimizden geleni yapmaktayız. Sorularınız için:


ekitapdunyam@gmail.com

Son Yorumlar

İletişim

Ad

E-posta *

Mesaj *