Ücretsiz e-kitap oku, pdf kitap indir, epub kitap indir ekitap sitesine hoşgeldiniz!

14 Mayıs 2016 Cumartesi

Mason Cross - Av Mevsimi ePub PDF e-Kitap indir

mason-cross-av-mevsimi-epub-pdf-ekitap-indir

Mason Cross - Av Mevsimi ePub eBook Download PDF e-Kitap indir
Mason Cross - Av Mevsimi PDF ePub eKitap indir

İntikam peşinde, acımasız bir seri katil. Ailesi ile kariyeri arasında kalmış bir fbı ajanı. Ve asla bulaşmak istemeyeceğiniz bir adam. Av başlıyor.

"Chicago Keskin Nişancısı" adıyla ünlenmiş Wardell, ölüm cezası infaz edilmeden iki hafta önce firar ettiğinde, FBI, yakalanması imkânsız gibi görünen kişilerin psikolojisi konusunda uzmanlaşmış Carter Blake'ten yardım ister. Üstelik Wardell, Blake'e hiç de yabancı değildir. Blake, kariyeri hızla yükselen, meraklı ajan Banner ile birlikte Wardell'in izini sürmek zorundadır.

Bu sırada Wardell ise tüm Amerika'ya korku salmakta, önüne geleni öldürmektedir. Ne var ki Blake ile Banner çok geçmeden davadan bertaraf edilirler. Sırf heyecan için cinayet işleyen bir adamın bir sonraki eylemini ümitsizce tahmin etmeye her çalıştıklarında, kendilerini yalanlarla ve yolsuzluklarla örülmüş bir olaylar ağının içinde bulurlar. Blake eğer Wardell'i durdurmak istiyorsa öncelikle kuralları göz ardı etmeli ve tüm ülkeyi yerinden sarsacak bir cinayet komplosunu açığa çıkarmalıdır.

"Mason Cross "Av Mevsimi" ile kural tanımıyor, adrenalin yüklü bir hikâye ile Jack Reacher'dan bu yana yazılmış en iyi karakterlerden birini ustaca harmanlıyor. Tüm gece bu kitabı okumaya hazır olun." 
- Lisa Gardner -
(Tanıtım Bülteni)

Kitabın Adı: Av Mevsimi
Yazar: Mason Cross
Çevirmen: Merve Gözde Oflu
Baskı Tarihi: Kasım 2015
Sayfa Sayısı: 446
Dil: Türkçe
ISBN: 9786059127400
Yayınevi: Panama Yayıncılık
Tür: Roman, Edebiyat, Macera-Aksiyon

Kategoriler;
Edebiyat / Polisiye

NOT: PDF 2 Linki Alternatif ya da part değildir. Farklı taramadır. (Renkli veya Siyah/Beyaz)

---------------------------

BU LİNKTEN İNDİRİN (PDF)

---------------------------

BU LİNKTEN İNDİRİN (PDF2)

---------------------------

BU LİNKTEN İNDİRİN (ePub)

Keyifli okumalar diler, yine bekleriz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

EkitapDünyam

Ücretsiz kitap indirme sitesi olan Ekitap Dünyam 2016'nın ilk aylarından bu yana siz ziyaretçilerimizin ekitap oku, pdf kitap oku, epub kitap indir gibi sorularına cevap vermeye çalışmaktadır. Ekibimizin yoğun e-kitap indirme sitesi geliştirme ve araştırmaları her geçen gün daha da ileri gitmekte olup siz dostlarımızın soruları, kitap istekleri, yardım mesajları gibi durumlara yardımcı olmak için elimizden geleni yapmaktayız. Sorularınız için:
Son Yorumlar

İletişim

Ad

E-posta *

Mesaj *