Ücretsiz e-kitap oku, pdf kitap indir, epub kitap indir ekitap sitesine hoşgeldiniz!

3 Mayıs 2016 Salı

P.C. CAST – TRUVA TANRIÇASI PDF EPUB EKİTAP

truva-tanricasi-pdf-indir

” Tanrıça Serisi 6. Kitap “
Aşkta ve savaşta her şey mümkündür…
Tanrıça Hera, Athena ve Venüs, Truva Savaşı’nın uzayıp gitmesinden sıkılmışlardır. Bütün bu yıkımın, aptalca erkek egolarından kaynaklandığına inanmaktadırlar. Bunların arasında en kötüsü de Yunanlı savaşçı Akhilleus’tur; Zeus’un ona bahşettiği güç sayesinde neredeyse yenilmezdir. Tanrıçalar, onu durdurarak savaşı sonlandırabileceklerini düşünürler. Ancak Akhilleus gibi bir adamı durdurmanın tek yolu, dikkatini savaştan daha keyifli bir şeye çekmektir.
Yirminci yüzyıl Oklahoması’nda bir araba kazası geçirip ölen güzeller güzeli Kat ve en yakın arkadaşı Jacky, tanrıçalara aradıkları fırsatı sunarlar. Tanrıçalar Kat’in Akhilleus’un dikkatini çekeceğinden emin olarak, iki arkadaşın ruhlarını, Truvalı bir prensesin ve onun başhizmetçisinin bedenlerine sokarlar. Kat’in özgür ve ateşli ruhu, Akhilleus’un efsanevi öfkesinin üstesinden gelebilecek midir?
Cevabı sadece tanrıçalar bilebilir…
“Kendi kategorisinde tam bir usta.”
Gena Showalter
“Günümüzün en başarılı fantastik ve mitolojik romans yazarlarından…”
Midwest Book Review
“Mizahla ve fantastik ögelerle dolu, dokunaklı bir eser… Bayıldım!”
Sharon Sala
Sayfa Sayısı: 384
Baskı Yılı: 2013
Dili: Türkçe
Yayınevi: Pegasus

BU LİNKTEN İNDİRİN (PDF)

-------------

BU LİNKTEN İNDİRİN (EPUB)

Keyifli okumalar diler, yine bekleriz.

1 yorum:

  1. Kitabı indiremedim linkini nasıl bulucam acaba yardımcı olurmusumuz şimdiden teşekkürler

    YanıtlaSil

EkitapDünyam

Ücretsiz kitap indirme sitesi olan Ekitap Dünyam 2016'nın ilk aylarından bu yana siz ziyaretçilerimizin ekitap oku, pdf kitap oku, epub kitap indir gibi sorularına cevap vermeye çalışmaktadır. Ekibimizin yoğun e-kitap indirme sitesi geliştirme ve araştırmaları her geçen gün daha da ileri gitmekte olup siz dostlarımızın soruları, kitap istekleri, yardım mesajları gibi durumlara yardımcı olmak için elimizden geleni yapmaktayız. Sorularınız için:
Son Yorumlar

İletişim

Ad

E-posta *

Mesaj *