Ücretsiz e-kitap oku, pdf kitap indir, epub kitap indir ekitap sitesine hoşgeldiniz!

26 Haziran 2016 Pazar

After 2 - Paramparça - Anna Todd ePub PDF e-Kitap indir

after-2-paramparca-anna-todd-epub-pdf-e-kitap-indir

Anna Todd - After 2  - Paramparça ePub eBook Download PDF e-Kitap indir
Anna Todd - After 2  - Paramparça PDF ePub eKitap indir

Ezici Bir Karşılaşma 
Kırılan Kalpler 
Vazgeçilemeyen Aşklar

İlişkilerinin çalkantılı başlangıcından sonra, Tessa ve Hardin işleri yoluna koymaya çalışır. Tessa, Hardin'in zalim olabileceğini bilse de kendisinden sakladıkları ve sarsıcı itirafıyla derin bir ikileme sürüklenmiştir.

Tessa'nın önünde bir hayat vardır; Hardin için ertelediği, görmezden geldiği, belki de vazgeçtiği… Bir tarafta sevdikleri ve kariyeri onu beklemektedir. Diğer taraftaysa öfkeli, vurdumduymaz kişiliğine ve hovarda görünüşüne rağmen delicesine âşık olduğu genç adam. Onun kollarında geçirdiği tutku dolu gecelerden, bütün vücudunu titreten dokunuşlarından, doyumsuz öpücüklerinden sonra bu hiç kolay olmayacaktır.

Tessa tutulmayan bir sözü daha kaldırabileceğinden emin değilken gururunu hiçe sayıp ona bir şans daha verebilecek midir?
Telafisi çok güç bir hata yaptığını bilen Hardin'in ise savaşmadan kaybetmeye niyeti yoktur. Peki, aşk için değişebilecek midir?

… hayat bir daha asla eskisi gibi olmayacak.
Tessa'nın kaybedecek çok şeyi var.
Hardin'in ise hiçbir şeyi…
Tessa'dan başka.

Beni sevdiğini biliyordum; gerçekten sevdiğini biliyordum. Bunu biliyordum. Peki, yaptığı bütün hatalara ve geçmişte işlediği bütün günahlara rağmen onu seviyor muydum? Mutluluk için, hayatının geri kalanını yalnız geçirmemek için tek şansının ben olduğumu söylemişti. Ne kadar ağır bir ifadeydi. Ve ne kadar doğru bir ifadeydi. Kimse onu benim sevdiğim gibi sevmeyecekti. Sevilmeyi hak etmediği için değil, kimse onu benim gibi tanıyamayacağı için. Peki hâlâ tanıyor muydum? Karar veremiyordum ama onu, gerçek Hardin'i tanıdığıma inanmak istiyordum.
(Tanıtım Bülteni)

Edisyon Adı: After 2 - Paramparça
Orijinal Adı: After We Collided (Türkçe)
Alt Başlık: Anna Todd Paramparça PDF indir oku
Yazar: Anna Todd / @imaginator1D
Çevirmen: Selim Yeniçeri
Seri: After Serisi (After Series, #2)
Seri Sıralaması: #2
Yayın Tarihi: 12 Nisan 2016
Sayfa Sayısı: 624
Dili: Türkçe
ISBN: 9786053438601
Yayınevi: Pegasus Yayınları
Tür: Roman, Edebiyat, Aşk, Romantizm, Yeni Yetişkin, Çağdaş, Genç Yetişkin, Akademik> Üniversite, Kurmaca, Aşk Yetişkin Kurgu> Erotica, Sosyoloji> Suistimal

After Serisi;
1. Kitap: After - Karşılaşma 
2. Kitap: After 2 - Paramparça

Kategoriler;
Edebiyat / Romantik Aşk

---------------------------

BU LİNKTEN İNDİRİN (PDF)

---------------------------
BU LİNKTEN İNDİRİN (ePub)

Keyifli okumalar diler, yine bekleriz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

EkitapDünyam


"Ücretsiz kitap indirme sitesi" olan Ekitap Dünyam 2016'nın ilk aylarından bu yana siz ziyaretçilerimizin ekitap oku, pdf kitap oku, epub kitap indir gibi sorularına cevap vermeye çalışmaktadır. Ekibimizin yoğun e-kitap indirme sitesi geliştirme ve araştırmaları her geçen gün daha da ileri gitmekte olup siz dostlarımızın soruları, kitap istekleri, ekitap yardım mesajları gibi durumlara yardımcı olmak için elimizden geleni yapmaktayız. Sorularınız için:


ekitapdunyam@gmail.com

Son Yorumlar

İletişim

Ad

E-posta *

Mesaj *