Ücretsiz e-kitap oku, pdf kitap indir, epub kitap indir ekitap sitesine hoşgeldiniz!

1 Haziran 2016 Çarşamba

Eve Dönüş - Kass Morgan (The 100, #3)

eve-donus-kass-morgan-epub-pdf-indir-download

Kass Morgan - Eve Dönüş ePub eBook Download PDF e-Kitap indir
Kass Morgan - The 100 - Eve Dönüş PDF ePub eKitap indir

The 100 - Eve Dönüş - 3. Kitap


İnsanoğlu Eve Dönüyor
100 ekibi Dünya'ya inişlerinden haftalar sonra nihayet bir düzen kurmayı başarmıştır ama Kolonicileri taşıyan yeni iniş gemilerinin Dünya'ya gelmesiyle birlikte, hassas dengeler yavaş yavaş bozulmaya başlayacaktır.

Dünya'ya acil iniş yapan Koloniciler arasındaki GLASS yeni bir başlangıç umuduyla geldiği bu gezegende, hayallerindekinden çok farklı gerçeklerle karşı karşıya kalacaktır. Yaralı Koloniciler için canla başla çalışan CLARKE'ın aklında tek bir şey vardır: Dünya'da bir yerde yaşama ihtimali olan anne ve babasını bulmak. Wells, Yardımcı Şansölye ve muhafızlarının gelişiyle sarsılan otoritesini korumaya çalışırken Bellamy geride bıraktığını sandığı suçuyla yüzleşmekle kaçıp gitmek arasında bir seçim yapmak zorunda kalacaktır. 100 ekibi ya Dünya'da buldukları özgürlükleri için mücadele edecek ya da sahip oldukları her şeyi ve sevdikleri herkesi kaybedecektir.
(Tanıtım Bülteni)

Yazar: Kass Morgan
Çevirmen: Selen Ak
Sayfa Sayısı: 328
Baskı Yılı: 2015
Dili: Türkçe
Yayınevi: GO!
ISBN: 9789759998288

Yüz Serisi;
1. Kitap: The 100
2. Kitap: The 100 21. Gün
3. Kitap: The 100 Eve Dönüş

Kategoriler;
Edebiyat / Romantik Aşk

---------------------------

BU LİNKTEN İNDİRİN (PDF)

---------------------------
BU LİNKTEN İNDİRİN (ePub)

Keyifli okumalar diler, yine bekleriz.

3 yorum:

 1. Yanıtlar
  1. Merhaba İlayda Hanım,

   Linkleri kontrol ettim, ikisi de çalışıyor. Sorun yaşadığınız kısım neresi?

   Linke tıkladıktan sonra sağ üst köşeden "Skip" butonuna tıklayın, yine benzer bir "Skip" butonu gelecek ona da tıklayınca linke gideceksiniz. Bu işlemleri kolayca yapabilmek ve reklamlarla uğraşmamak için Adblock gibi eklentilerden yararlanabilirsiniz.
   İyi günler :)

   Sil

EkitapDünyam

Ücretsiz kitap indirme sitesi olan Ekitap Dünyam 2016'nın ilk aylarından bu yana siz ziyaretçilerimizin ekitap oku, pdf kitap oku, epub kitap indir gibi sorularına cevap vermeye çalışmaktadır. Ekibimizin yoğun e-kitap indirme sitesi geliştirme ve araştırmaları her geçen gün daha da ileri gitmekte olup siz dostlarımızın soruları, kitap istekleri, yardım mesajları gibi durumlara yardımcı olmak için elimizden geleni yapmaktayız. Sorularınız için:
Son Yorumlar

İletişim

Ad

E-posta *

Mesaj *