Ücretsiz e-kitap oku, pdf kitap indir, epub kitap indir ekitap sitesine hoşgeldiniz!

10 Haziran 2016 Cuma

Savaşçı Varis - Cinda Williams Chima ePub PDF e-Kitap indir


savasci-varis-cinda-williams-chima-epub-pdf-e-kitap-indir

Cinda Williams Chima - Savaşçı Vâris ePub eBook Download PDF e-Kitap indir
Cinda Williams Chima - Savaşçı Varis PDF ePub eKitap indir

Gerçek dünya ile efsaneyi ayıran gizemli bir perdenin ardında, birbiriyle mücadele eden iki büyük hane... Büyüye ve onun gizli emanetine hükmetme savaşının ortasında kalan genç bir adam...

On altı yaşındaki Jack, Ohio'nun ufak bir kasabasında harika bir hayat sürmektedir. Onu lisedeki sınıf arkadaşlarından ayıran ise her gün almak zorunda olduğu ilaç ve göğsündeki büyük yara izidir. Jack bir gün ilacını almayı unuttuğunda aniden kendini hiç olmadığı kadar güçlü ve özgüvenli hisseder. Ancak gücüne hâkim olamayıp futbol seçmelerinde bir oyuncuyu öldürmesine ramak kalınca ürpertici gerçeği öğrenir: O aslında aramızda yaşayan büyülü insanların oluşturduğu gizli bir topluluğun, Weirlind'in üyesidir.

Bu topluluğun başında da birbiriyle rekabet halindeki Kızıl Gül ile Beyaz Gül Haneleri yer almaktadır ve güçlerinin kaynağı Oyun'dan gelmektedir. Savaşçıların ölümüne dövüştüğü bu turnuvada kazanan hane Weir'i yönetmektedir.

Ve Jack basit bir Weirlind üyesi olmadığını, aynı zamanda son savaşçılardan biri olduğunu, tam da iki hanenin turnuva için oyuncu aradığı bir zamanda öğrenecektir.

"Chima'nın geniş hayal gücünün ürünü olan bu dünyada, şaşırtmaca ve sürprizler, kurgu geliştikçe daha da anlam kazanıyor. Tıbbi manipülasyonlar, hiyerarşik toplumlar ve eğlencesine kan hırsı gibi konuların işlendiği ahlaki alt metin sürekli gelişirken hızı da asla kesilmiyor. Macera, fantazya ve bilgisayar oyunu seven okurlar bu kitabın içinde kaybolacaklar." 
-Bulletin of the Center for Children's Books-

"Sürprizlerle ve entrikalarla dolu, neredeyse kusursuz bir roman..." 
-Voya-

"Kadim büyüleri ve modern gençliği zekice birleştiren bir hikâye." 
-Kliatt-
(Tanıtım Bülteni)

Kitap Adı: Savaşçı Vâris
Orijinal Adı: The Warrior Heir (Türkçe)
Alt Başlık: Cinda Williams Chima - Savaşçı Varis PDF eKitap indir
Yazar: Cinda Williams Chima
Çevirmen: Uğur Emre Yürük
Sayfa Sayısı: 416
Yayın Tarihi: 11 Mart 2016
Dili: Türkçe
ISBN: 9786053437796
Yayınevi: Pegasus
Tür: Genç-Yetişkin, Macera, Fantezi, Sihir, Paranormal, Romantik


Kategoriler;
Edebiyat / Fantastik
---------------------------

BU LİNKTEN İNDİRİN (PDF)

---------------------------
BU LİNKTEN İNDİRİN (ePub)

Keyifli okumalar diler, yine bekleriz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

EkitapDünyam

Ücretsiz kitap indirme sitesi olan Ekitap Dünyam 2016'nın ilk aylarından bu yana siz ziyaretçilerimizin ekitap oku, pdf kitap oku, epub kitap indir gibi sorularına cevap vermeye çalışmaktadır. Ekibimizin yoğun e-kitap indirme sitesi geliştirme ve araştırmaları her geçen gün daha da ileri gitmekte olup siz dostlarımızın soruları, kitap istekleri, yardım mesajları gibi durumlara yardımcı olmak için elimizden geleni yapmaktayız. Sorularınız için:
Son Yorumlar

İletişim

Ad

E-posta *

Mesaj *