Ücretsiz e-kitap oku, pdf kitap indir, epub kitap indir ekitap sitesine hoşgeldiniz!

8 Haziran 2016 Çarşamba

Yalnızlar - Zaven Biberyan PDF e-Kitap indir

yalnzlar-zaven-biberyan-pdf-e-kitap-epub-indir

Zaven Biberyan - Yalnızlar ePub eBook Download PDF e-Kitap indir
Zaven Biberyan - Yalnızlar PDF ePub eKitap indir

Zaven Biberyan hikâyelerinde; romanlarında insanların kalbini, ekmeğini ve ıstırabını anlatmaktadır. Bazı hikâyelerinde yazar, Anadolu halkının eski âdetlere bağlı, yoksul ve acılı yaşantısını çizer. Hayatın göze batan haksızlıklarını kendine özgü bir biçimde sunar. Okurları, olayların akışına kaptırarak sürükler. Genel hükümlerden, klişeleşmiş ifadelerden kaçınır. Hikâyeleri baştanbaşa ruhsal ayrıntılarla bezenmiştir.

Yazar, tasvir ettiği birçok kahramanlara karşı bir acıma duygusu yaratmaktadır. Okur, çürüyen toplumun birçok lekeli yönlerini görmekte, toplumda yolunda olmayan birşeylerin varlığını, insanların mutlu yaşamaları için birşeylerin eksik olduğunu derinden duymaktadır. Sanat gücü taşıyan sözcükler okurların ruhunu sarmakta, ona üzüntü vermekte ve onu daha iyi günlere yönelmeye, daha iyi bir hayatı düşlemeye itmektedir.,,

SOVETSKAYA LİTERATURA (Ermenistan Sovyet Yazarları Birliği Organı)
(Tanıtım Bülteni)

Zaven Biberyan - Yalnızlar
Payel Yayınevi, 1966, 196, Roman
Tıpkıçekim Pdf, Clearscan

Kategoriler;
Edebiyat / Roman

---------------------------

BU LİNKTEN İNDİRİN (PDF)

---------------------------
Keyifli okumalar diler, yine bekleriz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

EkitapDünyam


"Ücretsiz kitap indirme sitesi" olan Ekitap Dünyam 2016'nın ilk aylarından bu yana siz ziyaretçilerimizin ekitap oku, pdf kitap oku, epub kitap indir gibi sorularına cevap vermeye çalışmaktadır. Ekibimizin yoğun e-kitap indirme sitesi geliştirme ve araştırmaları her geçen gün daha da ileri gitmekte olup siz dostlarımızın soruları, kitap istekleri, ekitap yardım mesajları gibi durumlara yardımcı olmak için elimizden geleni yapmaktayız. Sorularınız için:


ekitapdunyam@gmail.com

Son Yorumlar

İletişim

Ad

E-posta *

Mesaj *