Ücretsiz e-kitap oku, pdf kitap indir, epub kitap indir ekitap sitesine hoşgeldiniz!

10 Temmuz 2016 Pazar

Emily Murdoch - Eğer Beni Bulursan ePub PDF e-Kitap indir


emily-murdoch-eger-beni-bulursan-epub-pdf-e-kitap-indir

Emily Murdoch - Eğer Beni Bulursan ePub eBook Download PDF e-Kitap indir
Emily Murdoch - Eğer Beni Bulursan PDF ePub eKitap indir

Arkanızda bırakamayacağınız bazı şeyler vardır...

Ormanın derinliklerinde saklı, yıkık dökük karavan, on beş yaşındaki Carey'in evi olarak bildiği tek yerdir. Carey, küçük kardeşi Jenessa'yla birlikte zorluklarla dolu bir yaşam sürmektedir. Anneleri onları sık sık yalnız bırakıp gittiğinde ise birbirlerine dayanak olurlar. Ta ki anneleri uzun süre ortadan kaybolup, iki yabancı hayatlarına girene kadar. Ormandan kurtulup yeni yaşamlarına başlayan kızlar kendilerini, okul hayatıyla beraber ışıltılı bir dünyanın içinde bulurlar.

Carey, bir yandan annesinin on yıl önce onu ormana kaçırma nedeniyle yüzleşirken, diğer yandan peşini bırakmayan -Jenessa'nın da bir yıldır konuşmamasına neden olan- kirli geçmişiyle baş etmeye çalışır. Carey, kardeşini ve sırlarını koruyamadığı takdirde yeni hayatları avuçlarının arasından akıp gidecektir.

"Biz insanlar, tanıdık bildik şeylerle bağlar kurarız. Yoksunluğun içinde bile bir güzellik bulabiliriz. Bu son derece insani bir tavır. Sahip olduklarımızla elimizden gelenin en iyisini yaparız."
(Tanıtım Bülteni)

Edisyon Adı: Eğer Beni Bulursan
Orijinal Adı: If You Find Me
Alt Başlık: Emily Murdoch Eğer Beni Bulursan PDF indir oku
Yazar: Emily Murdoch
Çevirmen: Duygu Özen Gür
Karakterler: Carey Blackburn, Jenessa Blackburn
Mekan (Yer): Tennessee, 2013 (United States)
Yayın Tarihi: 26 Nisan 2016
Sayfa Sayısı: 336
Dili: Türkçe
ISBN: 9786053489498
Yayınevi: Novella Dinamik Yayınları
Tür: Roman, Dünya Edebiyatı, Genç-Yetişkin, Çağdaş, Korku, Gerilim, Gerçekçi Kurgu, Sosyoloji > Suistimal
Ödüller: Milwaukee County Teen Book Award Nominee (2014), Cyril's Award Nominee (2013), TAYSHA's List selection (2014), Waterstones Children's Book Prize shortlist (2014), BFYA 2014 selection (2014), Blue Hen List selection, Goodreads Choice Award Nominee for Debut Author, Best Young Adult Fiction (2013), Carnegie Medal Nominee (2014), Green Mountain Book Award Nominee (2016)

Kategoriler;
Edebiyat / Korku Gerilim


Keyifli okumalar, yine bekleriz...

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

EkitapDünyam

Ücretsiz kitap indirme sitesi olan Ekitap Dünyam 2016'nın ilk aylarından bu yana siz ziyaretçilerimizin ekitap oku, pdf kitap oku, epub kitap indir gibi sorularına cevap vermeye çalışmaktadır. Ekibimizin yoğun e-kitap indirme sitesi geliştirme ve araştırmaları her geçen gün daha da ileri gitmekte olup siz dostlarımızın soruları, kitap istekleri, yardım mesajları gibi durumlara yardımcı olmak için elimizden geleni yapmaktayız. Sorularınız için:
Son Yorumlar

İletişim

Ad

E-posta *

Mesaj *