19 Temmuz 2016 Salı

Gece Evi Serisi - Kristin Cast ve P. C. Cast ePub PDF e-Kitap indirKristin Cast ve P. C. Cast - Gece Evi Serisi ePub eBook Download PDF e-Kitap indir
P. C. Cast ve Kristin Cast - Gece Evi Serisi PDF ePub eKitap indir

Gece Evi: İşaret
Vampir romanları denildiği zaman akla gelen ilk serilerden biri Gece Evi’dir. PC  ve Kristin Cast’ın (anne-kız) yazdıkları  vampir romanı dünyada olduğu gibi ülkemizde de büyük ilgi gördü. Serinin isimleri bile ilgi çekici. Yalnız bu vampirler Dracula tarzında değiller. Gece  Evi dışında onları gördüğünüzde sıradan gençler gibi gözükebilirler. Fakat dikkatli bakıldığında içi boş, yarım ay şeklindeki dövmelerini görmeniz mümkün.  “ Dövmeler mi ?” diyorsanız, evet. Onların en büyük özellikleri de dövmeleri. Onlar modern vampirler. Ve aralarındaki dostluk bağları oldukça sıkı. Aşklar mı? Hiç bu kadar karmaşık aşklarla karşılaşmadığınıza eminim. Bu romandaki çapkın karakterimiz ise Zoey Kızılkuş.

Pegasus yayınlarından çıkan ve Sevinç T. Yanar çevirisiyle okunan serinin genel konusu şöyle; On altı yaşındaki Zoey Montgomery, hayatında normal bir yaşam sürerken bir gün okulda iz sürücü tarafından işaretlendiğinde artık hiçbir şeyin eskisi gibi olmayacağını biliyordu. Sıkıcı ve zorlu geometri dersinden, dağılmış ailesinden uzaklaşıp vampir 101 dersi göreceği ve yeni arkadaş ailesiyle tanışacağı yere, Gece Evi’ne gitmek zorundaydı.

Gece Evi Serisi;
1. Kitap: İşaret
2. Kitap: İhanet
3. Kitap: Seçilmiş
4. Kitap: Vahşi
5. Kitap: Av
6. Kitap: Baştan Çıkarılmış
7. Kitap: Yanmış
8. Kitap: Uyanmış
9. Kitap: Kader
10. Kitap: Saklanmış
11. Kitap: İntikam
12. Kitap: Kefaret

(Tek linkten tüm seriye erişebilmektesiniz.)


(Ayrıca özel istek üzerine epub olarak sadece ekitapdunyam.blogspot.com'da!)
Keyifli okumalar, yine bekleriz...

↓☺Bu kitabı paylaşarak daha fazla kişinin okumasına katkıda bulunabilirsiniz. ☺↓

5 yorum :

 1. Merhaba bu güzel site için tebrik ederim istediğim bütün kitaplar var ancak nasıl indiriceğimi bulamadım pdf indir dedikten sonra çıkan sayfadan skip e basıyorum ama reklamlar çıkıyo geri gidincede yine aynı sayfaya yönlendiriliyorum

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba Eda, indirmeleri mobilden mi yapmaya çalışıyorsun?

   Sil
  2. Mobilden olmuyor mu?

   Sil
 2. Aynı sorunla bende karşılaşıyorum. Sürekli tekrar reklam çıkıyor ve bilgisayardan indirmeye çalışıyorum.

  YanıtlaSil
 3. Evet aynen ben de aynı sorunları yaşıyorum indirmek istediğim kitaplar var fakat pdf indir tıklayınca reklamlar geliyor indirilemiyor.. yardım lütfen..

  YanıtlaSil