Ücretsiz e-kitap oku, pdf kitap indir, epub kitap indir ekitap sitesine hoşgeldiniz!

2 Ağustos 2016 Salı

Bane Günlükleri - Cassandra Clare PDF e-Kitap indir


bane-gunlukleri-cassandra-clare-pdf-e-kitap-epub-indir
Cassandra Clare - Bane Günlükleri ePub eBook Download PDF e-Kitap indir
Cassandra Clare - Magnus Bane Günlükleri PDF ePub eKitap indir

Kırık bir kalbi onarmanın en kısa yolu, yola devam etmektir. Zaten macera denen şey de hayat kalbinizi kırdığında yaşanır.

Magnus Bane olmak kolay değildi. Ne de olsa o bir büyücüydü ve herkes yaşadığı sorunları çözmek için ona danışırdı. Uzun soluklu bir hayatı, pek çok sevgilisi oldu. Ve Magnus, doğru zamanda yanlış yerde olmak gibi bir anlayışa sahipti. Fransız Devrimi, İçki Yasağı Dönemi, New York'taki Büyük Buhran, Valentine ile New York Enstitüsü arasındaki ilk savaş... Magnus tüm bu olayların içinde, hatta tam ortasındaydı. Ancak Marie Antoinette'i Fransa'dan kaçırmak, Camille Belcourt gibi bir vampire âşık olmanın veya Alec Lightwood'la ilk randevuya gitmenin yanında çocuk oyuncağı kalırdı.

Magnus'un hikâyesi henüz bitmemiş olsa da, okuyacağınız maceralar bu anlaşılmaz karaktere biraz olsun ışık tutuyor. Ölümsüz bir büyücü öfkelendiğinde neler olur? Herondale ailesinin bütün bireyleri, Will kadar sorunlu mu? (Cevap: Evet) Dumort Oteli'nde tam olarak neler yaşandı? Raphael Santiago nasıl vampir oldu? Gölge Avcısı erkek arkadaşınıza ne hediye almalısınız? Ve Magnus'un Peru'ya girişi neden yasaklandı?

Magnus hiçbir zaman yaşadığı hikâyelerin tamamını anlatamayacak. Anlatsa da kimse ona inanmayacak. Yine de birtakım boşlukları dolduracak 11 macerayla karşınızdayız. Magnus'un kimsenin duymasını istemeyeceği maceralarla...

"Bir ölümlüye âşık olunca, zaman, cimri birinin elindeki altına dönüşür. Her bir parlak yıl, dikkatle sayılarak sonsuz bir değer kazanır ve her biri, insanın parmaklarının arasından âdeta kayıp gider."
(Tanıtım Bülteni)

Edisyon Adı: Bane Günlükleri
Orijinal Adı: The Bane Chronicles
Alt Başlık: Bane Günlükleri - Cassandra Clare PDF kitap indir oku
Yazar: Sarah Rees Brennan, Maureen Johnson, Cassandra Clare
Çevirmen: Deniz Arı, Zeynep Arıkan
Seri: Bane Günlükleri Serisi (The Bane Chronicles Series, #1-11)
Seri Sıralaması: #1-11
Karakterler: Alec Lightwood, Valentine Morgenstern, Theresa Gray, Magnus Bane, William Herondale, James Carstairs, Jocelyn Fray, Luke Garroway, Camille Belcourt, Ragnor Fell, Catarina Loss, Edmund Herondale, Raphael Santiago, James Herondale, Tatiana Blackthorn...
Yayın Tarihi: 22 Ekim 2015
Sayfa Sayısı: 585
Dili: Türkçe
ISBN: 9786051427645
Yayınevi: Artemis Yayınları
Tür: Roman, Edebiyat, Fantastik, Genç-Yetişkin, Sihir

Kategoriler;
Edebiyat / Fantastik
Keyifli okumalar, yine bekleriz...

↓☺Bu kitabı paylaşarak daha fazla kişinin okumasına katkıda bulunabilirsiniz. ☺↓

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

EkitapDünyam

Ücretsiz kitap indirme sitesi olan Ekitap Dünyam 2016'nın ilk aylarından bu yana siz ziyaretçilerimizin ekitap oku, pdf kitap oku, epub kitap indir gibi sorularına cevap vermeye çalışmaktadır. Ekibimizin yoğun e-kitap indirme sitesi geliştirme ve araştırmaları her geçen gün daha da ileri gitmekte olup siz dostlarımızın soruları, kitap istekleri, yardım mesajları gibi durumlara yardımcı olmak için elimizden geleni yapmaktayız. Sorularınız için:
Son Yorumlar

İletişim

Ad

E-posta *

Mesaj *