Ücretsiz e-kitap oku, pdf kitap indir, epub kitap indir ekitap sitesine hoşgeldiniz!

21 Eylül 2016 Çarşamba

Bir Şeref Haykırışı - Morgan Rice (Felsefe Yüzüğü #4) PDF e-Kitap indir

felsefe-yuzugu-morgan-rice-bir-seref-haykirisi-epub-pdf-e-kitap-indir

Morgan Rice - Bir Şeref Haykırışı ePub eBook Download PDF e-Kitap indir
Morgan Rice - Bir Şeref Haykırışı PDF ePub eKitap indir

“FELSEFE YÜZÜĞÜ” kısa sürede başarılı olmak için gerekli olan tüm özelliklere sahip: olaylar dizisi, karşı entrikalar, gizem, yürekli kahramanlar ve kırık kalpler, aldatma ve ihanetle bezeli yeni filizlenen ilişkiler. Size saatlerce hoş vakit geçirtecek ve tüm yaş gruplarını tatmin edecek. Tüm fantezi okurlarının daimi kütüphanesi için tavsiye edilir.
--Books and Movie Reviews, Roberto Mattos

BİR ŞEREF HAYKIRIŞI’nda (Felsefe Yüzüğü’nün 4. kitabı), Thor Yüzler’den deneyimli bir savaşçı olarak dönüyor ve artık anavatanı için savaşmanın, yaşam ve ölüm için savaşmanın ne olduğunu öğrenmesi gerekiyor. McCloud’lar MacGil bölgesine Halka tarihinde hiç olmadığı kadar derinlere baskın yapıyorlar ve Thor bir tuzağa girerken saldırıyı savuşturma ve Kraliyet Sarayı’nı koruma görevi ona düşüyor.

Godfrey çok nadiren bulunan kuvvetli bir zehirle ağabeyi tarafından zehirleniyor ve kaderi onu ölümden kurtarmak için çırpınan Gwendolyn’in ellerine kalıyor.

Gareth daha da derin bir paranoya ve memnuniyetsizlik haline giriyor, özel savaş gücü olarak vahşi paralı askerlerden oluşan kendi kabilesini kuruyor ve Gümüş’ü devre dışı bırakıp Kraliyet Sarayı’nda bir iç savaş tehdidi yaratan bir anlaşmazlığa neden oluyor. Bunun yanı sıra, Gwendolyn’i izni olmadan evlendirebilmek amacıyla onu satıyor ve azılı Nevarunların onu alması için gizli planlar yapıyor. 

Thor’un arkadaşlarıyla ilişkisi yeni yerlere yolculuk ederken, beklenmedik canavarlarla karşı karşıya gelirken ve akıl almaz savaşlarda omuz omuza savaşırken güçleniyor. Thor memleketine gidiyor ve babasıyla yaşadığı efsanevi yüzleşmede geçmişiyle, kendisinin ve annesinin kim olduğuyla ve kaderiyle ilgili büyük bir sır öğreniyor. Argon’dan aldığı en ileri seviye eğitimle, varlığından bihaber olduğu güçleri kullanarak her geçen gün daha da güç kazanıyor. Gwen ile olan ilişkisi derinleşirken, ona evlenme teklifi edebilmek umuduyla Kraliyet Sarayı’na geri dönüyor, ancak çok geç kalmış olabilir.

Andronicus bir muhbir aracılığıyla bir milyon savaşçıdan oluşan İmparatorluk ordusunu bir kez daha Kanyon’u aşabilmek ve Halka’yı yerle bir edebilmek için oraya götürüyor.

Kraliyet Sarayı’nda olaylar daha da kötüye gidemezmiş gibi gözükürken, öykü şok edici bir biçimde sona eriyor.

Godfrey hayatta kalabilecek mi? Gareth’ı tahttan indirmek mümkün olabilecek mi? Kraliyet Sarayı ikiye mi ayrılacak? İmparatorluk Kraliyet Sarayı’nı istila edecek mi? Gwendolyn Thor’a kavuşacak mı? Thor nihayet kaderiyle ilgili sırrı öğrenecek mi?

Kapsamlı bir dünya ve karakterler inşa eden BİR ŞEREF HAYKIRIŞI arkadaşlar ve aşıklar, rakipler ve talipler, şövalyeler ve ejderhalar, entrikalar ve politik oyunlar, rüştünü ispatlama, kırık kalpler, aldatmaca, hırs ve ihanetle ilgili destansı bir öykü. Bir şeref ve cesaret, kader ve yazgı ve büyücülük öyküsü. Bizleri asla unutmayacağımız, her yaşa ve cinsiyete hitap eden bir dünyaya götürüyor. 85,000 sözcükten oluşuyor.

“Aksiyonla, romansla, macerayla ve gerilimle dolu. Bu kitabı elinize alın ve ona tekrar tekrar aşık olun.”
--vampirebooksite.com (Turned yorumu)
(Tanıtım Bülteni)

Edisyon Adı: Bir Şeref Haykırışı (Felsefe Yüzüğü 4. Kitap)
Alt Başlık: Bir Şeref Haykırışı Morgan Rice PDF kitap indir oku
Yazar: Morgan Rice
Seri: Felsefe Yüzüğü Serisi (The Series, #4)
Seri Sıralaması: #4
Yayın Tarihi: 12 Ekim 2015
Sayfa Sayısı: 250
Dili: Türkçe
ISBN: 9781632914231
Yayınevi: Lukeman Literary Management Yayınları
Tür: Roman, Dünya Edebiyatı, Fantastik, Epik, Sihir

Felsefe Yüzüğü Serisi;
1. Kitap: Kahramanların Görevi
2. Kitap: Kralların Yürüyüşü
3. Kitap: Ejderhaların Kaderi 
4. Kitap: Bir Şeref Haykırışı

Yazar'ın Diğer Kitapları / Serileri;
• Köle Tüccarları Üçlemesi
• Krallar ve Büyücüler Serisi
• Vampir Mektupları Serisi

Kategoriler;
Edebiyat / Fantastik
E-kitap Dünyam, keyifli okumalar diler...

PAYLAŞ

4 yorum:

 1. Seri kitaplarda diğer kitaplarında linkini paylaşmak aklınıza gelmiyor mu ?

  YanıtlaSil
 2. Bari geri kalan seriyide koysaydınızda bizide sevindirseydiniz

  YanıtlaSil
 3. Bari diğer kitaplarıda koysaydınızda bizide sevindirseydiniz

  YanıtlaSil
 4. 5-6-7 kıtapları lazım bana deli olcam satan kitapçıda bulamadım. eğer varsa paylaşırsanız sevinirim.

  YanıtlaSil

EkitapDünyam

Ücretsiz kitap indirme sitesi olan Ekitap Dünyam 2016'nın ilk aylarından bu yana siz ziyaretçilerimizin ekitap oku, pdf kitap oku, epub kitap indir gibi sorularına cevap vermeye çalışmaktadır. Ekibimizin yoğun e-kitap indirme sitesi geliştirme ve araştırmaları her geçen gün daha da ileri gitmekte olup siz dostlarımızın soruları, kitap istekleri, yardım mesajları gibi durumlara yardımcı olmak için elimizden geleni yapmaktayız. Sorularınız için:
Son Yorumlar

İletişim

Ad

E-posta *

Mesaj *