Ücretsiz e-kitap oku, pdf kitap indir, epub kitap indir ekitap sitesine hoşgeldiniz!

26 Eylül 2016 Pazartesi

Gus - Kim Holden ePub PDF e-Kitap indir

gus-kim-holden-gus-epub-pdf-e-kitap-indir

Kim Holden - Gus ePub eBook Download PDF e-Kitap indir
Kim Holden - Gus PDF ePub eKitap indir

Bundan sonra nasıl yaşayacağımı gerçekten bilmiyorum. Gün Işığım benim yalnızca en yakın arkadaşım değil, aynı zamanda da diğer yarımdı. Beynimin, vicdanımın, neşemin, yaratıcılığımın, kalbimin diğer yarısı. Diğer yarınız sizi sonsuza dek terk etmişken hayata nasıl kaldığınız yerden devam edebilirsiniz ki?

Bu, Gus'ın hikâyesi. Kendini kaybetmesinin, kendini bulmasının ve iyileşme sürecinde yaşadıklarının hikâyesi. Aylar önce başlayan dönüşümümün son noktasındayım. İsteyerek verdiğim bir kararı harekete geçiriyorum. Ve çok iyi hissediyorum. Şunu iyice anladım ki, mutluluğumdan ve hayatımdan tamamen ben sorumluyum. Bu yükü benim omuzlarımdan alabilecek biri yok. Hayatı düzene sokan da benim, paramparça eden de.

Bu bir seçim. Ödüle ulaşmak için çaba göstermeniz gereken bir seçim. Aylaklık ve kayıtsızlık sizi sıradanlığa sürükler. Evet, bazen çabalamak çok zordur; fakat dikenli yollardan geçerek elde edilen zaferin ödülü daha büyük olacaktır. İşte harikalar böyle yaratılıyor. Sıradan şeyler değil, efsaneler böyle yaratılıyor. Ve ben efsane yaratmaya âşık oldum. Yaşamanın tek yolu bu.
(Tanıtım Bülteni)

Edisyon Adı: Gus
Orijinal Adı: Gus
Alt Başlık: Gus Kim Holden PDF kitap indir oku
Yazar: Kim Holden
Çevirmen: Mehtap Var
Seri: Gün Işığım Serisi (Bright Side Series, #2)
Seri Sıralaması: #2
Yayın Tarihi: 3 Haziran 2016
Sayfa Sayısı: 448
Dili: Türkçe
ISBN: 9786059641036
Yayınevi: Aspendos Yayınları
Tür: Roman, Dünya Edebiyatı, Aşk, Romantizm, Yeni Yetişkin, Çağdaş, Müzik, Romantik > Çağdaş Romantik, Kurgu, Genç Yetişkin, Müzik > Müzisyenler, Mizah > Komik, Epik
Goodreads Puanı: 4.57/5 (değişken)

Gün Işığım Serisi;
1. Kitap: Gün Işığım
2. Kitap: Gus

Kategoriler;
Edebiyat / Romantik Aşk
E-kitap Dünyam, keyifli okumalar diler...

PAYLAŞ

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

EkitapDünyam

Ücretsiz kitap indirme sitesi olan Ekitap Dünyam 2016'nın ilk aylarından bu yana siz ziyaretçilerimizin ekitap oku, pdf kitap oku, epub kitap indir gibi sorularına cevap vermeye çalışmaktadır. Ekibimizin yoğun e-kitap indirme sitesi geliştirme ve araştırmaları her geçen gün daha da ileri gitmekte olup siz dostlarımızın soruları, kitap istekleri, yardım mesajları gibi durumlara yardımcı olmak için elimizden geleni yapmaktayız. Sorularınız için:
Son Yorumlar

İletişim

Ad

E-posta *

Mesaj *