Ücretsiz e-kitap oku, pdf kitap indir, epub kitap indir ekitap sitesine hoşgeldiniz!

2 Eylül 2016 Cuma

Güz Fırtınası - Rita Hunter ePub PDF e-Kitap indir

guz-firtinasi-rita-hunter-guz-firtinasi-epub-pdf-e-kitap-indir

Rita Hunter - Güz Fırtınası ePub eBook Download PDF e-Kitap indir
Rita Hunter - Güz Fırtınası PDF ePub eKitap indir

GEÇMİŞİ, ÜZERİNE GÖLGE GİBİ DÜŞEN BİR ADAMIN TEK ÇARESİ, DAİMİ BİR GÜNEŞTİR...

"Belki de hiç... Belki de hiçbir zaman tehlikeye ne kadar yaklaştığını anlayamayacaktı. Güzel, küçük kıvılcım bilmiyordu ki bu dünyada ateşten de sıcak şeyler vardı…"

Abertillery Dükü'ne ait papaz evinde ailesiyle birlikte yaşayan Jane Hammond'ın hayatı, kendi küçük dünyası ve gizli hayalleri üzerineydi. Mutlu olduğu, kendini huzurlu hissettiği, ona göre dünyanın en güzel topraklarında yaşamanın belki de tek bedeli, efendileri olan soylunun dikkatini çekmeden, hatta var olduklarını unutturarak devam etmenin bir yolunu bulmaktı. Zira bugüne kadarki hiçbir Abertillery Dükü'nün ahlâk ya da merhametiyle övündüğü söylenemezdi.

Jane endişelerine rağmen, yeni dükün huzurlu dünyalarına ayak basmasının hiçbir şeyi değiştirmeyeceğine inanmaya hazırdı. Ne var ki, soyundan gelen uğursuzluğu gölge gibi üzerinde taşıyan ve geçmişte yaptığı korkunç şey yüzünden yargılanan dükün diğerleri kadar umursamaz olabileceğini düşünmek başlı başına bir hataydı.

Gizemli ve baştan çıkarıcı son Abertillery Dükü Alexander Darius Cunningham'ın Hammond ailesini kabul etmeye mecbur bıraktığı görev onları hiç de arzulamadıkları şekilde bir araya getirirken; tesadüfler ve güçlü güz fırtınaları, tutkulu serüvenlerinin fitilini ateşleyecekti.

"Okurken kahkahalarımı tutamadım. Jane, şimdiye kadar yazılmış en çatlak, en eğlenceli leydi olabilir. Kendisine hayran kalmamak imkânsız! Tarihi aşk sevip de Rita Hunter'ın eşsiz kalemiyle henüz tanışmamış olanlar çok şey kaçırıyorlar, benden söylemesi. Alexander ve Jane yeni favori çiftimiz olacağa benziyor."
- Onur Kınacı Birler, (TheReadingLady) -

"Rita Hunter'ın romanlarında bir tarihi aşk romanında olması gerekenlerin fazlası var, azı yok." 
- Büşra Bal, (Yorumbaz) -

"Rita Hunter başucu yazarlarınızdan biri haline gelecek." 
- Önokumalar ve Fazlası -
(Tanıtım Bülteni)

Edisyon Adı: Güz Fırtınası
Alt Başlık: Güz Fırtınası Rita Hunter PDF kitap indir oku
Yazar: Rita Hunter
Yayın Tarihi: 3 Haziran 2016
Sayfa Sayısı: 582
Dili: Türkçe
ISBN: 9786055016890
Yayınevi: Yabancı Yayınları
Tür: Roman, Türk Edebiyatı, Aşk, Romantizm, Tarihi Aşk, Genç-Yetişkin
Goodreads Puanı: 4.5/5 (değişken)

Kategoriler;
Edebiyat / Tarihi Aşk

Keyifli okumalar, yine bekleriz...

↓☺Bu kitabı paylaşarak daha fazla kişinin okumasına katkıda bulunabilirsiniz. ☺↓

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

EkitapDünyam

Ücretsiz kitap indirme sitesi olan Ekitap Dünyam 2016'nın ilk aylarından bu yana siz ziyaretçilerimizin ekitap oku, pdf kitap oku, epub kitap indir gibi sorularına cevap vermeye çalışmaktadır. Ekibimizin yoğun e-kitap indirme sitesi geliştirme ve araştırmaları her geçen gün daha da ileri gitmekte olup siz dostlarımızın soruları, kitap istekleri, yardım mesajları gibi durumlara yardımcı olmak için elimizden geleni yapmaktayız. Sorularınız için:
Son Yorumlar

İletişim

Ad

E-posta *

Mesaj *