Ücretsiz e-kitap oku, pdf kitap indir, epub kitap indir ekitap sitesine hoşgeldiniz!

16 Temmuz 2017 Pazar

Acrobat Reader DC - PDF Okuma ve Görüntüleme Programı İndir

acrobat-reader-dc-pdf-okuma-goruntuleme-programi
PDF Okuyucu Program

Acrobat Reader DC Hakkında

PDF açılımı Portable Document Format anlamına gelir, yani Türkçe'si Taşınabilir Formatta Dosya demektir.
İş, okul yada özel amaçlarla kullanılan PDF dosyalar hazırlaması ve okunabilirliği yüksel bir formattır. Adında anlaşılacağı üzere en önemli artısı mobil yada masaüstü cihazlarınız aracılığı ile kolayca okunabilir, internet tarayıcı browserlar aracılığı ile tanınabilir ve düzenlenebilir olmasıdır. Word, exel, resim arşivinizi  ve daha bir çok dosya formatını kolayca PDF'ye dönüştürebilirsiniz böylelikle her an ulaşılabilir portatif dosyalar meydana getirmiş olursunuz. PDF ile sunumlar hazırlayabilir, e-kitaplar oluşturabilir , ödevlerinizi yada resimlerinizi arşivleyebilirsiniz. En önemli özelliklerinden biri ise orjinalden çevirdiğiniz hiç bir nesneyi yada çalışmayı bozmadan yine eski haline dönüştürerek düzenleyebilirsiniz.

Acrobat Reader DC İndir

Aşağıda ki PDF okuyucu indirme linki ile ister Android, İos gibi mobil cihazla giriş yapmış olun isterseniz Os, Windows gibi masaüstü cihazlar olsun şuan giriş yapmış olduğunuz cihazı tanımlayarak size uygun olan sürümü indirmenizi sağlar.


Not: Bu indireceğiniz program PDF düzenleme işlevi yoktur sadece PDF dosyalarını görüntülemenizi ve küçük notlar almanızı sağlar. Bir başka konumuzda PDF düzenleme işlemi yapabileceğiniz programları paylaşacağız.
E-kitap Dünyam, keyifli okumalar diler...

PAYLAŞ

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

EkitapDünyam


"Ücretsiz kitap indirme sitesi" olan Ekitap Dünyam 2016'nın ilk aylarından bu yana siz ziyaretçilerimizin ekitap oku, pdf kitap oku, epub kitap indir gibi sorularına cevap vermeye çalışmaktadır. Ekibimizin yoğun e-kitap indirme sitesi geliştirme ve araştırmaları her geçen gün daha da ileri gitmekte olup siz dostlarımızın soruları, kitap istekleri, ekitap yardım mesajları gibi durumlara yardımcı olmak için elimizden geleni yapmaktayız. Sorularınız için:


ekitapdunyam@gmail.com

Son Yorumlar

İletişim

Ad

E-posta *

Mesaj *