Ücretsiz e-kitap oku, pdf kitap indir, epub kitap indir ekitap sitesine hoşgeldiniz!

15 Temmuz 2017 Cumartesi

Annemin Gelini Olur musun? 2 - Özlem Türk - PDF İndir

annemin-gelini-olur-musun-2-ozlem-turk
Annemin Gelini Olur musun? 2 E Kitap

Bir civciv ve bir kurbağa hikayesi

a.g.o.m serisi olarak adlandırılan ve büyük bir kitle yakalayan yazarın çok beklenen 2. kitabı sizlerle. Bir adam düşünün evlenme gibi bir niyeti yok işi gücü hovardalık kimseye bağlanamayacağını düşünüyor. Bir anne bu çapkın adamın annesi oğlunu düzene sokmak için bir kızla evlendirmek istiyor tabi bu adamın tek korktuğu kadın anne el mahkum o dğün olacak. Diğer tarafta bir kız saf duygular besliyor bu yüzden adamın oyununa bile bilerek razı.. Ama işler değişiyor..

Annemin Gelini Olur musun? 2 Hakkında

Bir Wattpad Fenomeni...12 milyondan fazla kişi tarafından okunan, a.g.o.m. efsanesi devam ediyor.

17 Yaşındaki Özlem Türk'ün ilk kitabı Annemin Gelini Olur Musun 30.000 adet basıldı. Kendilerine "A.G.O.M. aşireti" diyen büyük bir fan kitlesi var. Serinin devamı niteliğinde olan A.G.O.M 2. - Bir Kurbağa ve Civciv Hikayesi "Aşiret" tarafından sabırsızlıkla bekleniyor. Her Şey, Bir Annenin Çapkın Oğlunu Evlendirmek İstemesi İle Başladı.

"Annem bir gelini olsun istiyor. Ancak ben evlenmek istemiyorum, gençliğimi tek bir kadınla geçiremem. Seninle bir oyun oynayalım. Annemin gelini olur musun?" Yekta, oyun oynamak senin neyine? Gördün mü nereden nereye?


E-kitap Dünyam, keyifli okumalar diler...

PAYLAŞ

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

EkitapDünyam


"Ücretsiz kitap indirme sitesi" olan Ekitap Dünyam 2016'nın ilk aylarından bu yana siz ziyaretçilerimizin ekitap oku, pdf kitap oku, epub kitap indir gibi sorularına cevap vermeye çalışmaktadır. Ekibimizin yoğun e-kitap indirme sitesi geliştirme ve araştırmaları her geçen gün daha da ileri gitmekte olup siz dostlarımızın soruları, kitap istekleri, ekitap yardım mesajları gibi durumlara yardımcı olmak için elimizden geleni yapmaktayız. Sorularınız için:


ekitapdunyam@gmail.com

Son Yorumlar

İletişim

Ad

E-posta *

Mesaj *