Ücretsiz e-kitap oku, pdf kitap indir, epub kitap indir ekitap sitesine hoşgeldiniz!

14 Temmuz 2017 Cuma

Aşkı Şansa Bırak - Rosanna Chiofalo - PDF ve EPUB İndir

aski-sansa-birak-rosanna-chiofalo-pdf-epub
Aşkı Şansa Bırak E Kitap

Aşk yep yeni kalabilecek eski bir masaldır.
Valentina bir gelinlikçidir ve oldukça güzel gelinlikler tasarlar. Ailesi ile işletmekte olduğu dükkanda her şey yolundadır. Yakın zamanda evlenecek olan Velantina çocukluk aşkı ile muhteşem bir düğün planı kurar ve kendi yeteneklerini de elinden geldiğince zorlayarak şidiye kadar yaptığı en güzel gelinliği yapmaya çalışır. Fakat Valentina batıl inançlara tutukulu biridir bir gün çat kapı çıkıp gelen damat onu gelinlikle görünce her şeyin mahvolacağına inandı Valentina. bu yüzden yeni bir gelinlik tasarlamalıydı. Fakat bu daha başlangıçtı ardından gelen kötü şanslar bu aşkı yıkabilecek miydi?

Aşkı Şansa Bırak Hakkında

Valentina, iki kız kardeşi ve annesiyle birlikte, herkesçe çok beğenilen bir gelinlik dükkânı işletmektedir. Evin en büyüğü olan Valentina, bir taraftan müşterilerinin gelinliklerini tasarlarken, bir taraftan da kendi gelinliğini tasarlamaktadır. Kısa bir süre sonra çocukluk aşkı Michael ile evlenecek olmanın heyecanıyla, hayat onun için âdeta tozpembedir. Valentina'nın batıl inançlı annesi Olivia, Valentina'nın gelinlik provası gününde Michael'ın çat kapı gelmesi ve gelini düğünden önce görmesi üzerine çıldırır. Bunun kötü şans olduğunu, gelinliğin düğünden önce mutlaka değiştirilmesi gerektiğini söyler. Valentina'nın bilmediği şey ise, bu ufak talihsizliğin, onun için sadece bir başlangıç olduğudur.

Aşkta kötü şans diye bir şey var mıdır?
E-kitap Dünyam, keyifli okumalar diler...

PAYLAŞ

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

EkitapDünyam


"Ücretsiz kitap indirme sitesi" olan Ekitap Dünyam 2016'nın ilk aylarından bu yana siz ziyaretçilerimizin ekitap oku, pdf kitap oku, epub kitap indir gibi sorularına cevap vermeye çalışmaktadır. Ekibimizin yoğun e-kitap indirme sitesi geliştirme ve araştırmaları her geçen gün daha da ileri gitmekte olup siz dostlarımızın soruları, kitap istekleri, ekitap yardım mesajları gibi durumlara yardımcı olmak için elimizden geleni yapmaktayız. Sorularınız için:


ekitapdunyam@gmail.com

Son Yorumlar

İletişim

Ad

E-posta *

Mesaj *