Ücretsiz e-kitap oku, pdf kitap indir, epub kitap indir ekitap sitesine hoşgeldiniz!

28 Temmuz 2017 Cuma

Ben Yalnız Gezerim - Samuel Bjork - PDF ve EPUB İndir

ben-yalniz-gezerim-samuel-bjork-pdf-epub-indir

Ben Yalnız Gezerim E Kitap

Genç bir kız çocuğunun cesedi karanlık ormanın derinliklerinde, ıssız bir ağaca asılmış olarak bulunur. Bu olay ülkede büyük yankı uyandırır. Ama bu karlarla kaplı karanlık ormanda bir ize rastlamak zordur. Bunun için eski dedektif olan şimdi ise bunalımda ve intihar etme eğilimin de ki MİA'dan yardım istedir. Önce umursama da zeki dedektif daha çekilen resimlere bakar bakmaz ip uçlarını yakalamaya başlamıştır bile.

Ben Yalnız Gezerim Hakkında

Bu ormanda geçit vermez bir karanlık, kulakları çınlatan bir sessizlik var. Ve bir de ağaca asılı bir melek… Onun ruhunu kim huzura kavuşturacak? Küçük bir kızın cansız bedeni ormanda ağaca asılmış halde bulunur. Polisin elindeki tek ipucu ise kızın boynuna bağlanmış yazıdır: Ben Yalnız Gezerim. Dedektif Holger Munch vakit kaybetmeden cinayet soruşturma ekibini bir araya toplar. Ekibin tek eksiği, dâhi denebilecek kadar zeki ancak özel hayatındaki problemlerle boğuşan Dedektif Mia Krüger'dir. Küçük kızın cinayeti ülkede büyük yankı uyandırırken Mia hayattan ümidini kesip bir adaya kapanır ve intihar planları yapar. Sonunda Munch dava dosyasını, incelemesi için Mia'ya götürür ve genç kadının ekibe yardım etmesi için ısrarcı davranır. Kısa sürede Mia çekilen fotoğraflarda daha önce fark edilmeyen bir detay yakalar; öldürülen kızın tırnağına 1 yazılmıştır. Bunun üzerine kurbanların sayısının artacağı anlaşılır. Ve başka çocukların da aynı kaderi paylaşmaması için Mia bir süreliğine zihnindeki şeytanları kovalamayı seçip Dedektif Munch'le birlikte katili durdurmanın yollarını aramaya koyulur… 

Ben Yalnız Gezerim Yorumlar

"Modern suç romanlarıyla ilgili ders olarak okutulabilecek bir şaheser!" 
-Folkebladet -

"Samuel Bjørk sayesinde modası geçmeyecek bir geleneğin üzerine yepyeni bir soluk geliyor, hazır olun." 
-Lıterary Revıew- 

"Karla kaplı bir ülke, gizemli ipuçları ve hayatı alt üst olmuş bir kahraman... Kuzey polisiyesinin zirve noktası!" 
-Sarah Hılary -

"Eğer bu bir çıkış romanıysa aynı zamanda edebiyat dünyasında gerçek bir sansasyon yaratmayı da hak ediyor. Şimdiden ayrıcalıklı yazarlardan biri olmayı başarmış bir isimle karşı karşıyasınız." 
-Bergens Tıdende- 

"İşte bir efsanenin daha tüm dünyada ses getirme vakti geldi..." 
-Ken Bruen- 

"Daha ilk sayfadan ağına yakalandım ve kendimi Dedektif Holger Munch'ün ellerine teslim ettim. Elinizde tuttuğunuz roman size saatler sürecek, birinci sınıf bir polisiye deneyimi sunuyor. Samuel Bjørk imzalı daha çok kitap okumayı heyecanla bekliyorum!" 
-Bokkılden.No-

"Siz de İskandinav polisiyesine merak salan milyonlarca okuyucudan biriyseniz dişlerinizi bu lezzetli, iştah açan altın meyveye geçirmeye hazırlanın! Karşınızda inanılmaz bir roman duruyor. Kurgu çelik gibi sağlam ve romanın amansız avcıları tempoyu artırdıkça nabzınız da sınırları zorlayacak şekilde atmaya başlıyor." 
-The Sunday Mırror -

"Bjørk okuyucuyu nasıl mest edeceğini çok iyi biliyor!" 
-Dagens Nyheter -
"Gece boyunca sizi uykusuz bırakıp hipnotik bir etki altına alacaklar."
-Love Readıng -

"Bu romanın her bir detayından dehşet fışkırıyor… Tahminler yürütmeden duramayacak, son sayfaya kadar heyecandan kesik kesik solumaya devam edeceksiniz." 
-Thrıller Magazıne-
E-kitap Dünyam, keyifli okumalar diler...

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

EkitapDünyam


"Ücretsiz kitap indirme sitesi" olan Ekitap Dünyam 2016'nın ilk aylarından bu yana siz ziyaretçilerimizin ekitap oku, pdf kitap oku, epub kitap indir gibi sorularına cevap vermeye çalışmaktadır. Ekibimizin yoğun e-kitap indirme sitesi geliştirme ve araştırmaları her geçen gün daha da ileri gitmekte olup siz dostlarımızın soruları, kitap istekleri, ekitap yardım mesajları gibi durumlara yardımcı olmak için elimizden geleni yapmaktayız. Sorularınız için:


ekitapdunyam@gmail.com

Son Yorumlar

İletişim

Ad

E-posta *

Mesaj *