Ücretsiz e-kitap oku, pdf kitap indir, epub kitap indir ekitap sitesine hoşgeldiniz!

28 Temmuz 2017 Cuma

Bininci Kat - Katharine Mcgee - PDF ve EPUb İndir

bininci-kat-katharine-mcgee-pdf-ve-epub-indir-oku
Bininci Kat E Kitap

Seri olma sinyallerini şimdiden veren bu çok katlı romanı yükseklik korkusu olanlara tavsiye etmiyoruz.
Günümüzden çok sonra ki yıllarda teknolojinin hat safhaya ulaşması sonucu ilginç yerleşim yerleri, ulaşımlar iletişim cihazları türemiştir. Kitaba konu olan yer ise 1000 katlı bir yerleşim yeridir. Yalnız burada her katta farklı insanlar farklı hayatlar yaşamaktadırlar. Yukarı tırmanmak hiç kolay değildir bunun için güç, mevki veya zekaya ihtiyacınız olmalıdır. Bu binanın farklı katlarında yaşayan 5 kişi de kitaba konu oluyor hepsinin amacı daha yukarı turmanmak. Fakat unuttukları ise ne kadar yüksekse o kadar tehlikeli olmasıdır.

Bininci Kat Hakkında

Ne kadar yukarı çıkarsan, o kadar hızlı düşersin! 
Manhattan’a hoşgeldiniz. Yıl: 2118 Günümüzden yüz yıl sonrası... Yenilikler ve hayaller şehri New York’tasınız. Burada herkes bir şeyler ister ve herkesin kaybedecek bir şeyleri vardır. Avery, Leda, Eris, Rylin, Watt… Bin katın farklı seviyelerinde, bambaşka hayatlar süren beş genç. Günümüzden çok farklı bir dünyada, teknolojik lüksün imkânlarıyla en üst kata çıkmanın yollarını arıyorlar. Ama akıllarına asla getirmedikleri bir şey var: Bu kadar yükseğe çıkarsan, aşağı düşmekten başka seçeneğin kalmaz. Bininci Kat’a, serinin ilk kitabıyla çıkmaya hazır mısın?
E-kitap Dünyam, keyifli okumalar diler...

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

EkitapDünyam


"Ücretsiz kitap indirme sitesi" olan Ekitap Dünyam 2016'nın ilk aylarından bu yana siz ziyaretçilerimizin ekitap oku, pdf kitap oku, epub kitap indir gibi sorularına cevap vermeye çalışmaktadır. Ekibimizin yoğun e-kitap indirme sitesi geliştirme ve araştırmaları her geçen gün daha da ileri gitmekte olup siz dostlarımızın soruları, kitap istekleri, ekitap yardım mesajları gibi durumlara yardımcı olmak için elimizden geleni yapmaktayız. Sorularınız için:


ekitapdunyam@gmail.com

Son Yorumlar

İletişim

Ad

E-posta *

Mesaj *