Ücretsiz e-kitap oku, pdf kitap indir, epub kitap indir ekitap sitesine hoşgeldiniz!

27 Temmuz 2017 Perşembe

Bitmeyen Senfoni - Lucy Robinson - PDF İndir

bitmeyen-senfoni-lucy-robinson-pdf-indir
Bitmeyen Senfoni  E Kitap

Romantik, neşeli ve kahkaha dolu " Bitmeyen senfoni".
Sally gerçekten sesi mükemmel ve etkileyicidir. Fakat Sally'nin bir sorunu vardır sadece köşede saklı bucaklarda şarkı söyler. şarkı söylemeye başlamadan önce kimsenin kendisini duymadığından emin olmalıdır. Bu uzun süredir böyledir ta ki New York yolculuğunda başına gelenler ve tanıştığı bir adamdan sonraya kadar..

Bitmeyen Senfoni Hakkında

Sally, operaya âşık olağanüstü bir şarkıcıdır ama yalnızca kimsenin kendisini duymadığından emin olduğu giysi dolabında şarkı söylemektedir. İnsanların içinde şarkı söylemektense çıplaklar kampına gitmeyi bile tercih edebilir. Ayaklarını yerden kesen bir yaz aşkı ve onu sonsuza dek değiştirecek olan ağır bir kaybın yaşandığı New York seyahatine kadar da bu böyle devam eder. Artık karanlıklarda gizlenemeyen Sally, verdiği sözü tutmak, sesini dış dünyayla paylaşmak için Londra'ya geri dönmeye mecburdur. Fakat yeni hayatına yelken açmak üzereyken bir adam, yüzünde mahcup bir tebessümle kapısında belirir. Bu adam onu nasıl bulmuştur? Neden buradadır? New York'ta olanlarla ilgili söyledikleri doğru mudur? Ve Sally onun tekrar ortaya çıkmasıyla sahne ışıklarına giden yoluna devam etme cesaretini gösterebilecek midir?

Bitmeyen Senfoni Yorumlar

 "Sıra dışı bir yeteneği olan sıradan bir kadının çarpıcı ve muhteşem hikâyesi. Bayıldım."
 -Milly Johnson- 

"Tuhaf, büyüleyici, bazen komik, bazen de yürek parçalayıcı; bu, Lucy Robinson'ın en kusursuz hali." 
-Huffington Post-
E-kitap Dünyam, keyifli okumalar diler...

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

EkitapDünyam


"Ücretsiz kitap indirme sitesi" olan Ekitap Dünyam 2016'nın ilk aylarından bu yana siz ziyaretçilerimizin ekitap oku, pdf kitap oku, epub kitap indir gibi sorularına cevap vermeye çalışmaktadır. Ekibimizin yoğun e-kitap indirme sitesi geliştirme ve araştırmaları her geçen gün daha da ileri gitmekte olup siz dostlarımızın soruları, kitap istekleri, ekitap yardım mesajları gibi durumlara yardımcı olmak için elimizden geleni yapmaktayız. Sorularınız için:


ekitapdunyam@gmail.com

Son Yorumlar

İletişim

Ad

E-posta *

Mesaj *