Ücretsiz e-kitap oku, pdf kitap indir, epub kitap indir ekitap sitesine hoşgeldiniz!

16 Temmuz 2017 Pazar

Gıcıklar - Jesse Andrews - PDF ve EPUB İndir

giciklar-jesse-andrews-pdf-ve-epub-indir
Gıcıklar  E Kitap

Mizahi yönüyle oldukça doyurucu ama bir o kadar duygusal ve romantik. 3 kadar hayatta ki her şeyden gıcık kaparlar. En sevdikleri müzik grupları buna dahildir. Ama yine de gıcık kaparak gittikleri gruplarının da çıkacağı yaz kampında bir süre zaman geçirdikten sonra her şeyden gıcık kapmaktan sıkılmışladır. Ve bu üçlü kendi müzik gruplarını kurmaya karar verirler fakat bir sorun vardır. Her şeyden gıcık kapan hatta kendilerinden bile nasıl gıcık olmayan bir müzik yapabilir ki ?
Sürekli akan bir an bile sıkmayan yollar da geçen güzel bir hikaye "Gıcıklar"

Gıcıklar Hakkında

Bir grup. Bir yolculuk. Leş olmayabilecek bir şov. Sevdiğiniz bir grup var mı? Tamam. Güzel. Ne yazık kı o grup aslında çok kötü. Wes ile Corey size nedenini hemen anlatabilir. Wes ile Corey’nin gıcık kapmadıkları bir şey yoktur. Sevdikleri gruplara bile gıcık olurlar. Hatta gıcık olunacak taraflarını bulmadan bir şeyi sevmeleri mümkün değildir. Bu yüzden caz kampı denilen Caz Sesi’yle konuşup gayet rahat görünmeye çalışan bir sürü manyakla dolu korkunç yere gönderildiklerinde Wes ile Corey tüm benlikleriyle buraya gıcık olurlar. Neyse ki ikisinin toplamından daha büyük bir gıcık olan Ash de onlarla aynı fikirdedir. Üçlü kendi gruplarını kurmak ve turneye çıkmak için kamptan kaçmanın harika bir fikir olduğuna karar verir. Ancak cevapsız bir soruyla karşı karşıya kalırlar: Gerçekten her şeye gıcık olan insanlar nasıl gıcık olmayacakları bir müzik yapabilir? Cevap, facialarla dolu, komik ve duygusal anları eksik olmayan bir yol macerasında gizlidir.
 Üçlünün başarı ile başarısızlık arasında gidip gelişleri sırasında romantik anlar yaşanacak, sinirler gerilecek, hijyen görmezden gelinecektir.

Gıcıklar Yorumlar

 “Bağırış çağırış, kötü kararlar, doğaçlama müzik, fazla kafein ve abur cuburla dolu bir hikâye.” -Publishers Weekly – 
“Gençlik öfkesi, rock & roll ve kızlarla dolu bu maceralı kitabı okurken kahkaha atmamak mümkün değil. Müzik, takma isimler, sınırsız para ve efsanevi bir yol macerası...” 
-VOYA-

 “Gıcıklar harika bir kitap. Şaşırtıcı, komik, rahatsız edici ve büyüleyici.” 
-Roddy Doyle - 

“Müzik ve dram yüklü bu gençlik hikâyesi komik sahnelerle dolu.” 
-Kirkus Reviews- “Yazarın zihnindeki farklı sesler arasında adeta doğaçlama yapılmış. Oldukça komik, üstelik duygusal olarak klişeye veya gösterişçiliğe kaçmıyor. Yeniden genç olup sınıftaki herkese bu kitabı okumalarını söylemek isterdim.” 
-John Corey Whaley, Michael L. Printz Ödüllü yazar- 

“Gerçekten tuhaf ve acı verecek kadar dürüst. Gıcıklar yol macerasına atılan gençleri anlatan bir hikâyeden çok daha fazlası... Aileye, kaybetmeye ve aşka dair bir öykü.” 
-Margaret Stohl -

 “Üç gencin yol hikâyesinde dostluk, cesaret ve farkındalıkla ilgili, büyümeye dair çok şey mevcut.”
 -Bulletin of the Center for Children’s Books -


E-kitap Dünyam, keyifli okumalar diler...

PAYLAŞ

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

EkitapDünyam


"Ücretsiz kitap indirme sitesi" olan Ekitap Dünyam 2016'nın ilk aylarından bu yana siz ziyaretçilerimizin ekitap oku, pdf kitap oku, epub kitap indir gibi sorularına cevap vermeye çalışmaktadır. Ekibimizin yoğun e-kitap indirme sitesi geliştirme ve araştırmaları her geçen gün daha da ileri gitmekte olup siz dostlarımızın soruları, kitap istekleri, ekitap yardım mesajları gibi durumlara yardımcı olmak için elimizden geleni yapmaktayız. Sorularınız için:


ekitapdunyam@gmail.com

Son Yorumlar

İletişim

Ad

E-posta *

Mesaj *