Ücretsiz e-kitap oku, pdf kitap indir, epub kitap indir ekitap sitesine hoşgeldiniz!

14 Temmuz 2017 Cuma

Hızlı ve Yavaş Düşünme - Daniel Kahneman - PDF İndir

hizli-ve-yavas-dusunme-daniel-kahneman-pdf
Hızlı ve Yavaş Düşünme E Kitap
İstediğiniz ve talepleriniz üzerine kişisel gelişim alanında ki en iyi e-kitapları sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz.  Daniel Kahneman günümüzün önemli düşünürlerinden birisidir. Yaptığı çalışmalar ile bir çok alanda katkı sağlamış ve taktir toplamıştır. Hızlı ve Yavaş Düşünme adlı kişisel gelişim kitabı da çıktığı yıl önemli ödüllere layık görülmüştür. Düşüncelerimizi yönetmek belkide günümüzde ki en önemli unsurlardan biridir. Her zaman hızlı düşünmek değil bazen ise yavaş düşünme kurallarına uymak lazım bu hem sağlığımızı hem hayat kalitemizi üst düzeye çıkaracaktır.

Hızlı ve Yavaş Düşünme Hakkında

Rasyonel yargı ve karar alımını sorgulayan ufuk açıcı psikoloji çalışmasıyla 2002 Nobel Ekonomi Ödülü'ne layık görülen Daniel Kahneman, çağımızın en önemli düşünürleri arasında yer alıyor. Fikirleriyle ekonomi, tıp ve siyaset dahil, pek çok alanı etkilemiş olan yazar, bu kitapta yıllardır sürdürdüğü araştırmaların sonuçlarını bir araya getiriyor. Okuyucuyla canlı bir sohbete giren yazar, sezgimize ne zaman güvenip güvenmeyeceğimizi ve yavaş düşünmenin ne zaman daha iyi olacağını öğretiyor. İş ve özel yaşamımızda seçimlerimizi nasıl yaptığımızı ve başımıza sık sık dert açan zihinsel hatalardan korunmanın farklı tekniklerini nasıl kullanacağımızı gösteriyor. Hızlı ve Yavaş Düşünme, düşünmeyle ilgili düşüncelerinizi sonsuza dek değiştirecek.


E-kitap Dünyam, keyifli okumalar diler...

PAYLAŞ

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

EkitapDünyam


"Ücretsiz kitap indirme sitesi" olan Ekitap Dünyam 2016'nın ilk aylarından bu yana siz ziyaretçilerimizin ekitap oku, pdf kitap oku, epub kitap indir gibi sorularına cevap vermeye çalışmaktadır. Ekibimizin yoğun e-kitap indirme sitesi geliştirme ve araştırmaları her geçen gün daha da ileri gitmekte olup siz dostlarımızın soruları, kitap istekleri, ekitap yardım mesajları gibi durumlara yardımcı olmak için elimizden geleni yapmaktayız. Sorularınız için:


ekitapdunyam@gmail.com

Son Yorumlar

İletişim

Ad

E-posta *

Mesaj *