Ücretsiz e-kitap oku, pdf kitap indir, epub kitap indir ekitap sitesine hoşgeldiniz!

27 Temmuz 2017 Perşembe

Kalpsiz - Marissa Meyer - PDF ve EPUB İndir

kalpsiz-marissa-meyer-pdf-epub-indir
Kalpsiz E Kitap
-New York Times çoksatarı yazar Marissa Meyer-
“Ay Günlükleri”nden sonraki ilk bağımsız romanında, okuru bu kez, Alice Harikalar Diyarında efsanesinin öncesine götürerek büyülüyor.
Sevilen yazarın yeni kitabı "Kalpsiz"  kitap oku. 
İnsanların ondan korktuğu cani planlarlar ve kötülükleriyle meşhur Kupa Kraliçesi bundan çok önce aslında çok farklıydı. Sıradan zevkleri olan her genç kız gibi biriyle evlenip hep hayalini kurduğu  o küçük pastahaneyi açmak istiyordu. Ama evlenmek istediği kişi sarayın soytarısı Cath olunca işler sarpa sarmaya başladı. Çünkü ileride bir kraliçe olacak olan Catherine için bu yaptığı şok anlamsızdı. Fakat o ailesine ve tüm çevresine rest çekti ve kendi yolu çizdi...

Kalpsiz Hakkında

Harikalar Diyarı’nda dehşet saçmasından ve kötü namlı Kupa Kraliçesi olmadan- önce, yalnızca âşık olmak isteyen bir genç kızdı.
Müzmin bekâr Kupa Kralı’nın gözdesi ve Harikalar Diyarı’nın en çok arzulanan genç kızlarından biri olsa da Catherine’in bambaşka bir tutkusu vardı. Tatlılar! Yetenekli bir pastacı olarak tek isteği, en iyi arkadaşı Mary Ann’le birlikte bir pastahane açmaktı. Ama annesine kalırsa, yakın gelecekte kraliçe olacak genç bir kadın için böyle bir hayal çok yersizdi.
Derken Cath, yakışıklı ve gizemli kraliyet soytarısı Jest’le tanıştı. İlk kez gerçek aşkın çekimine kapıldığını hissetti. Kral’a karşı gelmek ve ailesini kızdırmak pahasına, Jest’le aralarında başlayan yoğun ve gizli flörte kendini bıraktı. Cath, kendi kaderini yazmaya ve aşkı kendi kurallarıyla yaşamaya kararlıydı. Ancak büyü, delilik ve canavarlarla dolu bir diyarda, kaderin başka planları vardı.


E-kitap Dünyam, keyifli okumalar diler...

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

EkitapDünyam


"Ücretsiz kitap indirme sitesi" olan Ekitap Dünyam 2016'nın ilk aylarından bu yana siz ziyaretçilerimizin ekitap oku, pdf kitap oku, epub kitap indir gibi sorularına cevap vermeye çalışmaktadır. Ekibimizin yoğun e-kitap indirme sitesi geliştirme ve araştırmaları her geçen gün daha da ileri gitmekte olup siz dostlarımızın soruları, kitap istekleri, ekitap yardım mesajları gibi durumlara yardımcı olmak için elimizden geleni yapmaktayız. Sorularınız için:


ekitapdunyam@gmail.com

Son Yorumlar

İletişim

Ad

E-posta *

Mesaj *