Ücretsiz e-kitap oku, pdf kitap indir, epub kitap indir ekitap sitesine hoşgeldiniz!

15 Temmuz 2017 Cumartesi

Kayıp Ruhlar - Christopher Rice - PDF ve EPUB İndir

kayip-ruhlar-christopher-rice-pdf-epub-indir
Kayıp Ruhlar E Kitap

Christopher Rice tarafıdan yazılan " Kayıp Ruhlar" İle gerilime doyacaksınız.
4 çocuk bir gün yaşadıkları olay sonucu şoka girer uzun yıllar kendilerini toplayamazlar. Çok iyi arkadaş olmalarına rağmen bu olaydan sonra hepsi dağılır fakat kader onları lisede hayatında bir araya getirir. Bu 4 arkadaşın 3'ü normal hayatlarına adapte olmuş hatta hepsi okulun en popüler insanlarıdır fakat 4. olan Stephen geçmişte yaşadıkları olay yüzünden bir türlü kendine gelememiştir. Kader yine tekerrür eder ve..

Kayıp Ruhlar Hakkında

Dört çocukluk arkadaşı: Meredith, Brandon, Greg ve Stephen. Onları birbirinden ayıran büyük bir sır...Küçük yaşta yaşadıkları bir travma sonucu hiç bitmeyecek sandıkları arkadaşlıklarının sonuna gelen çocukların yolu, lisede yeniden kesişir. Ancak yaşamları bambaşka yönlere gitmiştir. Özellikle bir tanesi için, geçmişin izlerini silmek kolay değildir. Meredith, Brandon ve Greg okulda popüler, hayatları yolunda görünen gençler olup çıkmışken, Stephen yapayalnız, içine kapanık ve dışlanmış birine dönüşmüştür. Onları yeniden bir araya getiren okul hayatı, geçmiş defterlerin de bir kez daha açılmasına neden olacaktır. Tekrar karşı karşıya gelecekleri sır, bir çığ gibi üzerlerine çökmek üzeredir.


E-kitap Dünyam, keyifli okumalar diler...

PAYLAŞ

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

EkitapDünyam


"Ücretsiz kitap indirme sitesi" olan Ekitap Dünyam 2016'nın ilk aylarından bu yana siz ziyaretçilerimizin ekitap oku, pdf kitap oku, epub kitap indir gibi sorularına cevap vermeye çalışmaktadır. Ekibimizin yoğun e-kitap indirme sitesi geliştirme ve araştırmaları her geçen gün daha da ileri gitmekte olup siz dostlarımızın soruları, kitap istekleri, ekitap yardım mesajları gibi durumlara yardımcı olmak için elimizden geleni yapmaktayız. Sorularınız için:


ekitapdunyam@gmail.com

Son Yorumlar

İletişim

Ad

E-posta *

Mesaj *