Ücretsiz e-kitap oku, pdf kitap indir, epub kitap indir ekitap sitesine hoşgeldiniz!

28 Temmuz 2017 Cuma

Mimoza Mevsimi - Fern Michaels - PDF ve EPUB İndir

mimoza-mevsimi-fern-michaels-pdf-epub-indir
Mimoza Mevsimi E Kitap
Zengin bir adam ve zengin bir kadın… Geçmişten gelen bir pişmanlık ve onun gölgesinde filizlenen bir aşk.
Fern Michaels'dan sıra dışı bir hikaye. Lily ve Peter neredeyse aynı kaderi yaşayan iki genç öğrencidir. Okul masraflarını çıkarmak için ellerinden geleni yapan bu ikili bir birinden çekingendir fakat para için biri spermini diğeri yumurtalıklarını sperm bankasını satmak için giderken orada yaşanan esrarengiz olaylar doğrultusunda yolları kesişir. Fakat yalnızlıktan olsa gerek bir birlerine yakınlaşmalarına rağmen telefonlarını bile almadan ayrılırlar oradan. Aradan geçen yıllar sonra tesadüfen karşılaşan ikili ve o sperm bankası ile ilgili çıkan skandallar onları ilginç olaylara sürükler..

Mimoza Mevsimi Hakkında

 Okul masraflarını karşılayabilmek için yumurtalarını bağışlamaya karar veren yalnızlıklar kraliçesi Lily Madison ile geçimini sağlamak için sperm bankasını sık sık ziyaret eden Peter Kelly beş parasız üniversite öğrencileridir. Bir gün klinikte karşılaşan bu iki yabancı, orada görünenin dışında tuhaf şeyler döndüğünü düşünür. Aynı zamanda aralarında duygusal çekim oluşur ama kendi yollarına giderler. Yirmi yıl sonra Lily ve Peter’ın yolları tekrar kesişir. Bunca zaman sonra karşılaşmanın ve birbirlerini yeniden bulmanın heyecanını yaşarken televizyonda gördükleri bir haber, onları geçmişlerinden gelen kanlı canlı bir hayaletle karşı karşıya getirir. Politik skandalların, gizli bilimsel deneylerin, FBI kovalamacalarının ve manşetlerden düşmeyecek bir haberin etrafındaki sis perdesi katman katman aralanırken Peter ile Lily arasında filizlenen aşk bütün bu zorluklara dayanabilecek midir?


Mimoza Mevsimi Yorumlar

“Heyecanlı ve eğlenceli bir macera.” 
-Publishers Weekly-
 “Nefes kesici.” 
-Booklist- 
“Bu harika karakterleri yazarın başka bir romanında, farklı maceraların içinde okumak beni kesinlikle çok mutlu edecek. Çok sevdim. Siz de seveceksiniz. Yazarın hikâyeyi anlatış şekli büyüleyici. Michaels’a bayılıyorum.”
 -Amazon.com- 
“Yazarın bugüne kadarki en iyi romantik macera romanı. Bir solukta okuyacaksınız.”
 -Fresh Fiction-


E-kitap Dünyam, keyifli okumalar diler...

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

EkitapDünyam


"Ücretsiz kitap indirme sitesi" olan Ekitap Dünyam 2016'nın ilk aylarından bu yana siz ziyaretçilerimizin ekitap oku, pdf kitap oku, epub kitap indir gibi sorularına cevap vermeye çalışmaktadır. Ekibimizin yoğun e-kitap indirme sitesi geliştirme ve araştırmaları her geçen gün daha da ileri gitmekte olup siz dostlarımızın soruları, kitap istekleri, ekitap yardım mesajları gibi durumlara yardımcı olmak için elimizden geleni yapmaktayız. Sorularınız için:


ekitapdunyam@gmail.com

Son Yorumlar

İletişim

Ad

E-posta *

Mesaj *