14 Temmuz 2017 Cuma

Program - Suzanne Young - PDF ve EPUB indir

program-suzanne-young-pdf-ve-epub-indir
 Suzanne Young E Kitap

Hastalık: İntiharla Sonuçlanan Psikolojik Salgın
Tedavi: Silinen Anılar


Bu sefer ki salgınımız farklı bir virüs değil bir deprasyon. Aslında günmüznde salgını olan  belirli dönemlerde her 2 kişiden birinin geçirmiş olduğu debrasyon bu e kitapta her nekadar bilim kurgu şeklinde anlatılmış olsada hayatımızın bir gerçeğidir. İki sevgilinin tek tedavi yöntemi olan Program isimli tedaviye katılmaları gerekmektedir fakat bu Program tüm hafızalarını silip kendilerini ruhsuz laştırıp birbirlerini biraha tanımamalarına sebep olacak.

Program Hakında

Sloane kimsenin gözü önünde ağlamaması gerektiğini bilir; özellikle de intihar salgını tüm ülkeye yayılmışken ve böylesi bir tepki onun tek tedavi olan Program'a yollanmasına sebep olabilecekken. Sloane Program'dan dönen herkesin boş bir sayfaya dönüştüğünün farkındadır. Çünkü depresyonlarıyla birlikte anıları da gitmiştir.

Sürekli gözlenen duygularını gizlemek için elinden geleni yapan Sloane sadece James'le beraberken kendisi olabilmektedir. James ikisini de güvende ve Program'dan uzak tutmaya söz vermiştir, Sloane ise aşklarının her şeye dayanabileceğini düşünmektedir. Ama birbirlerine verdikleri sözlere rağmen gerçeği saklamak gittikçe zorlaşır; ikisi de günden güne zayıflamakta, depresyon sinsice ilerlemektedir. Ve Program Peşlerindedir. 
Program Serisi E-Kitaplar


E-kitap Dünyam, keyifli okumalar diler...

PAYLAŞ
Siz de Evinizden Para Kazanın!

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder