Ücretsiz e-kitap oku, pdf kitap indir, epub kitap indir ekitap sitesine hoşgeldiniz!

14 Temmuz 2017 Cuma

Seni İzliyorum - İrene Cao - PDF İndir

seni-izliyorum-pdf-ekitap-indir

"Rahatla Elena, düşünmeyi bırak. Bugün görmenin başka yolları da olabileceğini öğreneceksin."
"Onlarınki sadece zevki arama yolculuğuydu..."

Erotik türde bir kitap olduğu için bu tür kurgulardan hoşlanmayan ve 18 yaşından küçükler için okunmasını tavsiye etmiyoruz.
Venedik'te tarihi duvarlar arasında sıcacık dakikalar yaşatan bir roman.
Elena erkeklerle arası pek iyi olmayan aşka itaat etmeyen bir bayandır. Leonardo ise çekici ve yakışıklı bir şeftir. Elena'yı dize getiren ve her isteğine boyun eğdiren bu adam Elana'yı baştan nasıl çıkaracağını çok iyi biliyordu. Böyle bir kadını bile oyunlarıyla bağımlı yapan Leonardo ve Elana'nın hikayesi sizlerle.


Seni İzliyorum Hakkında

Aşkın henüz ne olduğunu bilmeyen bir kadın ve onun sadece karanlık yüzünü bilen bir adamın lezzetli, romantik ve bağımlılık yaratan ilişkileri... Venedik'te tarihi bir sarayın fresklerini restore eden Elena, yakışıklı, çekici dünyaca ünlü Sicilyalı restoran şefi Leonardo'nun erotik isteklerine fütursuzca boyun eğer ve bundan zamanla büyük bir haz duyar. Tereddütlerin yerini gün geçtikçe lezzetli oyunlar alır... Tadılmamış lezzetlerin ve hissedilmemiş hazların verdiği büyük keyif...

Bu kitabı PDF olarak indir!

E-kitap Dünyam, keyifli okumalar diler...

PAYLAŞ

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

EkitapDünyam


"Ücretsiz kitap indirme sitesi" olan Ekitap Dünyam 2016'nın ilk aylarından bu yana siz ziyaretçilerimizin ekitap oku, pdf kitap oku, epub kitap indir gibi sorularına cevap vermeye çalışmaktadır. Ekibimizin yoğun e-kitap indirme sitesi geliştirme ve araştırmaları her geçen gün daha da ileri gitmekte olup siz dostlarımızın soruları, kitap istekleri, ekitap yardım mesajları gibi durumlara yardımcı olmak için elimizden geleni yapmaktayız. Sorularınız için:


ekitapdunyam@gmail.com

Son Yorumlar

İletişim

Ad

E-posta *

Mesaj *