Ücretsiz e-kitap oku, pdf kitap indir, epub kitap indir ekitap sitesine hoşgeldiniz!

16 Temmuz 2017 Pazar

Sevgili Taş Kalbim - Adriana Trigian - PDF ve EPUB İndir

sevgili-tas-kalbim-adriana-trigian-pdf-epub-indir
Sevgili Taş Kalbim E Kitap

Sevgili Taş Kalbim küçük kasaba hayatına mizahi ve zekâ dolu bir bakış sunuyor.

Bu da kasabası ilginç küçük bir yerleşim yeriydi. Çok farklı insanları yaşadığı ilginç bir yerdi. Ave o insanlardan biriydi. 30'unu geçmiş yaşı erkeklerle ilgilenmeyişi ve ilginç görünen poposu ile tam bir kız kurusu imajı çizen bir eczacıydı. Ta ki bir gün aldığı evlilik teklifi sonucu hayatı kökten değişti.. Gerek mizahi gerek karakterlerinin renkleri ile oldukça iyi vakit geçire bileceğiniz güzel bir hikaye.

Sevgili Taş Kalbim Hakkında

Virgina dağlarında ufak bir kasaba olan Big Stone Gap ülkenin en ilginç insanlarından bazılarına ev sahipliği yapmaktadır. Ave Maria Mulligan, "dağ kızı vücudu ve yassı poposuyla" kasabanın kendini kız kurusu ilan eden 35 yaşındaki eczacısıdır. Birçok hobisi ve iyi arkadaşıyla güzel bir yaşamı vardır, ta ki 1978'de hayatının dönüm noktası olacak o gün aslında her zaman sandığı kişi olmadığını keşfedene kadar. Ani bir evlenme teklifi alır, açgözlü aile üyeleriyle mücadele eder, bir Hollywood yıldızının ziyaretini organize eder, hayata ve dünyadaki yerine bakış açısını sonsuza kadar değiştirecek bir yolculuk planlar.


Sevgili Taş Kalbim yorumlar

"Büyüleyici. Okuyucular en yakın koltuğa kendilerini bırakıp hikâyenin keyfini çıkaracaklar."

-USA Today-

"Çok hoş ve acayip. İlgi çekici karakterler ve beklenmedik olaylar sizi bekliyor."

-People-


E-kitap Dünyam, keyifli okumalar diler...

PAYLAŞ

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

EkitapDünyam


"Ücretsiz kitap indirme sitesi" olan Ekitap Dünyam 2016'nın ilk aylarından bu yana siz ziyaretçilerimizin ekitap oku, pdf kitap oku, epub kitap indir gibi sorularına cevap vermeye çalışmaktadır. Ekibimizin yoğun e-kitap indirme sitesi geliştirme ve araştırmaları her geçen gün daha da ileri gitmekte olup siz dostlarımızın soruları, kitap istekleri, ekitap yardım mesajları gibi durumlara yardımcı olmak için elimizden geleni yapmaktayız. Sorularınız için:


ekitapdunyam@gmail.com

Son Yorumlar

İletişim

Ad

E-posta *

Mesaj *