Ücretsiz e-kitap oku, pdf kitap indir, epub kitap indir ekitap sitesine hoşgeldiniz!

14 Temmuz 2017 Cuma

Uzaydan Kız Kaçırma Operasyonu - Chris McCoy - PDF ve EPUB İndir

uzaydan-kiz-kacirma-operasyonu-chris-mccoy
Uzaydan Kız Kaçırma Operasyonu E Kitap
Hem aşk dolu hemde macera! Mutlu sonla bitenlerin tersine mutlu başlangıçla başlayan ama yeri gelince üzücü yeri gelince heyacanlı bir macera ile devam eden roman yazarın mizahi diliyle adeta akıp gitmekte. Okulun en güzel kızı onunla baloya katılmaya ikna etmişti bu onun için bir mucize gibiydi. Balo günü okula giderken kızı uzaylılar kaçırır. Bunu kimseye anlatamayacağını bildiği için kendisi de kızın peşinden uzaya gider..

Uzaydan Kız Kaçırma Operasyonu Hakkında

"Mutlu son"la başlayan bir ilişki, sürprizle biten bir aşk ve üçüncü türden yakınlaşmalar.

Mezuniyet balosundan birkaç gün önce Bennett rüyasında bile göremeyeceği bir şey başarır: Hayallerini süsleyen Sophie, onun la baloya gitmeyi kabul eder. Ancak birkaç saniye sonra Sophie, New Mexico çölünün ortasında uzaylılar tarafından kaçırılır.

Bennett, Sophie'siz bir mezuniyet balosu ve muhtemelen adam kaçırma suçlamaları onu beklediğinden aklına gelen tek şeyi yapar: Sophie'yi geri getirebilmek için uzaylı bir müzisyen grubuyla uzaya gitmek...

Bennett, gezegen boyutlarında konser mekânları, başka bir ölüm oyunu temalı realite programı ve grup üyelerinin devasa egolarıyla başa çıkıp hoşlandığı kızı o büyük dansa kaldırmak için zamanında
Dünya'ya dönebilecek mi?

Uçan dairelerden uzay otobüslerine, dünya dışı bir yol macerası!

Uzaydan Kız Kaçırma Operasyonu Yorumlar


"Macera dolu ve zekice. McCoy eğlenceli, keyif li ve yürekleri ısıtacak bir öykü kaleme almış."
-School Library Journal -

E-kitap Dünyam, keyifli okumalar diler...

PAYLAŞ

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

EkitapDünyam


"Ücretsiz kitap indirme sitesi" olan Ekitap Dünyam 2016'nın ilk aylarından bu yana siz ziyaretçilerimizin ekitap oku, pdf kitap oku, epub kitap indir gibi sorularına cevap vermeye çalışmaktadır. Ekibimizin yoğun e-kitap indirme sitesi geliştirme ve araştırmaları her geçen gün daha da ileri gitmekte olup siz dostlarımızın soruları, kitap istekleri, ekitap yardım mesajları gibi durumlara yardımcı olmak için elimizden geleni yapmaktayız. Sorularınız için:


ekitapdunyam@gmail.com

Son Yorumlar

İletişim

Ad

E-posta *

Mesaj *