Ücretsiz e-kitap oku, pdf kitap indir, epub kitap indir ekitap sitesine hoşgeldiniz!

12 Ağustos 2017 Cumartesi

İlluminati - Entrika Çemberi - Texe Marrs - PDF İndir

illuminati-entrika-cemberi-texe-marrs-pdf-indir
İlluminati - Entrika Çemberi E Kitap
İlluminati uzun yıllardır bir korku filmi ismi gibi sürekli çevremizde. İlluminati'ye üye insanların dünyaya yeni bir düzen getirerek insanlığı yöneteceği üzere  kuramları neredeyse her yerde duyarız. Peki nedir bu İlluminati? İşte bunu cevabını en açık şekilde sizlere sunmak için 8 yıllık bir araştırma yapan Texe Marrs cevaplıyor.

İlluminati - Entrika Çemberi Hakkında

Süper zenginlerin idare ettiği bir Dünya Komplosu var mı? 

Bu zenginlerin oluşturduğu kuvvet sahibi grup, gizemli "İlluminati" oluşumunun adamları mı?

Dünyayı hâkimiyet altına alma iddiasındaki bu gücün, ülkemizi, evlerimizi ve hatta hayatımızı tehlikeye atacak gizli gündemleri var mı? 

Bankacı, sanayici ve medya patronlarından oluşan ve tüm dünyanın servetini ve yönetimini ele geçirmeyi amaçlayan gizemli oluşumun peşine düşen Texe Marrs, sekiz yıllık bir araştırmadan sonra bu "gizli öğreti"nin sır perdesini araladı.

"Ordo ab chao / kaostan kaynaklanan düzen" planı çerçevesinde, dünya üzerinde sahnelenen büyük oyunun farkına varmak ve senaryoyu kimlerin hazırladığını bilmek istiyorsanız bu kitabı mutlaka okuyun...E-kitap Dünyam, keyifli okumalar diler...

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

EkitapDünyam


"Ücretsiz kitap indirme sitesi" olan Ekitap Dünyam 2016'nın ilk aylarından bu yana siz ziyaretçilerimizin ekitap oku, pdf kitap oku, epub kitap indir gibi sorularına cevap vermeye çalışmaktadır. Ekibimizin yoğun e-kitap indirme sitesi geliştirme ve araştırmaları her geçen gün daha da ileri gitmekte olup siz dostlarımızın soruları, kitap istekleri, ekitap yardım mesajları gibi durumlara yardımcı olmak için elimizden geleni yapmaktayız. Sorularınız için:


ekitapdunyam@gmail.com

Son Yorumlar

İletişim

Ad

E-posta *

Mesaj *