Ücretsiz e-kitap oku, pdf kitap indir, epub kitap indir ekitap sitesine hoşgeldiniz!

15 Ağustos 2017 Salı

İskoçyalı'nın Dokunuşu - Karen Marie Moning - PDF İndir

iskocyalinin-dokunusu-karen-marie-moning-pdf-kitap-oku
İskoçyalı'nın Dokunuşu E Kitap

Korkusuz ve yakışıklı bir savaşçı olan Broide kalesinin lordu bie gece karşısında çırıl çıplak beliren kusursuz güzelikte olan ve istemese de onu baştan çıkaran Lisa'yı gördüğünde neye uğradığını şaşırmıştı. Lisa zamanın ötesinde kendisininde nasıl olduğunu anlamadığı bir şekilde 7 asır geçmişte bulmuştu kendini. Lisa'nın bu büyücülük ve barbarlıkla yönetilen ülkede hiç kalmayı niyeti fakat savaşçınında onu bırakmaya hiç niyeti yoktu.

İskoçyalı'nın Dokunuşu Hakkında

Ölümsüz Güçleri Olan Bir Savaşçı

Circenn antik yasalar ve büyüyle yönetilen bir dünyada yaşayan İskoçyalı bir savaşçıdır. Yine de Brodie Kalesi'nin lordunu hiçbir güç önünde birdenbire beliren güzel Lisa'ya hazırlayamayacaktır. Kaderin bir oyunu olarak genç kadın zamanda 700 yıl geriye gitmiştir ve şimdi Circenn'in odasında, hiç istemese de onu baştan çıkarmaktadır. Yakışıklı İskoçyalı savaşçı, bu kadın için sahip olduklarını feda edecek ve gerekirse önüne çıkan her şeyi yok edecektir.

Zamanın Sisi İçinde Bir Kadın

Lisa dünyanın ayaklarının altından kayıp gittiğini hissettiğinde, 21. yüzyılda yaşayan özgür bir kadın olarak… başka bir yüzyıla gideceğini asla hayal edemez. Fakat güçlü savaşçı çıplak bir halde, ateş püsküren gözlerle bakarken her şey fazlasıyla gerçek ve… tahrik edici görünür. Circenn her ne kadar karşı koyulmaz biçimde çekici olsa da Lisa'nın şiddetin ve barbarlığın hüküm sürdüğü bu topraklarda kalmaya niyeti yoktur. Ancak yakışıklı savaşçının onun için başka planları olduğunu anlayacaktır.E-kitap Dünyam, keyifli okumalar diler...

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

EkitapDünyam


"Ücretsiz kitap indirme sitesi" olan Ekitap Dünyam 2016'nın ilk aylarından bu yana siz ziyaretçilerimizin ekitap oku, pdf kitap oku, epub kitap indir gibi sorularına cevap vermeye çalışmaktadır. Ekibimizin yoğun e-kitap indirme sitesi geliştirme ve araştırmaları her geçen gün daha da ileri gitmekte olup siz dostlarımızın soruları, kitap istekleri, ekitap yardım mesajları gibi durumlara yardımcı olmak için elimizden geleni yapmaktayız. Sorularınız için:


ekitapdunyam@gmail.com

Son Yorumlar

İletişim

Ad

E-posta *

Mesaj *