Ücretsiz e-kitap oku, pdf kitap indir, epub kitap indir ekitap sitesine hoşgeldiniz!

5 Ağustos 2017 Cumartesi

Nefes Al - Jayne Ann Krentz - PDF ve EPUB İndir

nefes-al-jayne-ann-krentz-pdf-epub-indir
Nefes Al E Kitap
Aşkın, gerilimle harmanlanmasından çıkan etkileyici bir roman " Nefes Al".
Grace hayatını değiştirmek artık herkes gibi normal bir hayata adım atmak istemektedir. Fakat bu o kadar kolay değildir özeliklede etrafında dönen cinayetler, ölümler ve aldığı korkunç maillerle. Bu sırada aşk devreye girer ve Grace'nin hayatına giren eski bir denizci onun son umududur. 

Nefes Al Hakkında

Yol’un yazarından yeni bir romantik gerilim başyapıtı… Her yeni gün geleceği değiştirmek için yeni bir fırsattır. Tebrikler, geleceğinin değişmesi yakındır! Hayatı bir kez daha parçalara ayrıldığında Grace, her şeyin tesadüf olmasını umar ancak ne cinayetler ne de ölü patronundan gelen ürkütücü mailler peşini bırakacaktır. Artık Grace, kimseye güvenmemek zorundadır. Kilit vurduğu kapılar sadece evinin dört bir yanında değil, kalbindedir de. Ta ki gizemli ve etkileyici bir eski deniz piyadesiyle olan tuhaf karşılaşmasına dek… Ve bu çözülmesi zor adam, Grace’in elinden tutup onu bilinmeyenlerin içinden aydınlığa çekebilecek, etraflarını saran kaosu kontrol edebilecek güce sahip tek kişidir. Çünkü aşk, her şeyi değiştirir. Kanlı sonlanacak bir geleceği bile...
E-kitap Dünyam, keyifli okumalar diler...

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

EkitapDünyam


"Ücretsiz kitap indirme sitesi" olan Ekitap Dünyam 2016'nın ilk aylarından bu yana siz ziyaretçilerimizin ekitap oku, pdf kitap oku, epub kitap indir gibi sorularına cevap vermeye çalışmaktadır. Ekibimizin yoğun e-kitap indirme sitesi geliştirme ve araştırmaları her geçen gün daha da ileri gitmekte olup siz dostlarımızın soruları, kitap istekleri, ekitap yardım mesajları gibi durumlara yardımcı olmak için elimizden geleni yapmaktayız. Sorularınız için:


ekitapdunyam@gmail.com

Son Yorumlar

İletişim

Ad

E-posta *

Mesaj *