Ücretsiz e-kitap oku, pdf kitap indir, epub kitap indir ekitap sitesine hoşgeldiniz!

3 Ağustos 2017 Perşembe

Savaşçı Tanrıça'nın Yolu - Heatherash Amara - PDF ve EPUB İndir

savasci-tanricanin-yolu-heatherash-amara-pdf-indir
Savaşçı Tanrıça'nın Yolu E Kitap

Dünyanın en çok satan şaman kitabı. Olmanız gereken kadın olun.
"Bu kitap bu güzel gezegendeki tüm kadınlara ithaf edilmiştir. 
Dünyaya denge ve uyum getirmek için savaşçının ateşli sevgisine ulaşmamız ve tanrıçanın bilgeliğine erişmemiz dileğiyle.
Kişisel gelişim türündeki bu kitap kadınların daha iyi ve kaliteli bir hayat yaşamasını amaçlamaktadır. Günümüzde kadınlar hem iş hem ev yaşamından en fedakar taraf olmaktadır. Bundan dolayı gittikçe bitmişlik, yıpranmışlık ve bir şeylere yetişemem duyguları ağır basmaktadır. Bunun sonucunda hem sağlık hem hayat kalitemizde düşmektedir. İşte bu kitap size verdiği bilgiler doğrultusunda ritüel ler, egzersizler ve ipuçları ile bu durumları nasıl aşableceğinize rehberlik edecektir.

Savaşçı Tanrıça'nın Yolu Hakkında

Öyle bir zaman geldi ki tomurcukta sabırla beklemenin riski, çiçek açması riskinden daha ıstıraplı oldu."Günümüzde kadınların sürekli zor durumlarda kaldığı bilinen bir gerçektir. Artık kadınlar önemli bir iş gücünü oluşturuyor ve ortaklar, çocuklar, aile ve dostlarımızla her zamankinden daha yoğunuz ve başkalarının ihtiyaçlarını hep kendi ihtiyaçlarımızdan önde tutuyoruz. Ve tükendiğimizi hissettiğimizde veya iyi hissetmediğimiz zamanlarda, çoğumuz kendimize karşı en yakın arkadaşımızdan daha acımasız bir eleştirmen olabiliyoruz. İçsel Savaşçı Tanrıçamızın devreye girdiği yer burasıdır. Savaşçı Tanrıça'nın Yolu isimli bu kitapta, yazar HeatherAsh Amara, yetersiz olduğunuz fikrine bir panzehir sunuyor. Direkt, dürüst ve lafı dolandırmadan, Amara size, sonunda gerçekte olduğunuz özgün, zeki, kusursuz kadın olarak görmeniz için beklenti katmanlarından nasıl kurtulacağınızı gösteriyor. "Kendinizi benliğinizin her bir dokusuyla sevmiyor ve yüceltmiyorsanız, kendi güç ve tutkularınıza sahip çıkma konusunda bocalıyorsanız, hayatınızda daha keyifli ve basit bir mevcudiyete ihtiyaç duyuyorsanız o zaman içsel bir devrimin zamanıdır." 
Kadim Toltek geleneğinden ve Tanrıça spiritüelliğinden bilgeliklerle Savaşçı Tanrıça'nın Yolu, olmanız gereken gerçek Savaşçı Tanrıça olmanız için size ilham verecek ve cesaretlendirecek dersler, kişisel hikâyeler, ritüeller ve egzersizler içermektedir. E-kitap Dünyam, keyifli okumalar diler...

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

EkitapDünyam


"Ücretsiz kitap indirme sitesi" olan Ekitap Dünyam 2016'nın ilk aylarından bu yana siz ziyaretçilerimizin ekitap oku, pdf kitap oku, epub kitap indir gibi sorularına cevap vermeye çalışmaktadır. Ekibimizin yoğun e-kitap indirme sitesi geliştirme ve araştırmaları her geçen gün daha da ileri gitmekte olup siz dostlarımızın soruları, kitap istekleri, ekitap yardım mesajları gibi durumlara yardımcı olmak için elimizden geleni yapmaktayız. Sorularınız için:


ekitapdunyam@gmail.com

Son Yorumlar

İletişim

Ad

E-posta *

Mesaj *