Ücretsiz e-kitap oku, pdf kitap indir, epub kitap indir ekitap sitesine hoşgeldiniz!

Reklam

e-kitap-dunyam-reklam

E-kitap Dünyam sitesi olarak 2014 yılı Nisan ayından buraya ziyaretçilerimiz için kitap paylaşımında bulunmaktayız. Bazı özel durumlar dışında sürekli olarak bir e-kitap indirme sitesinin olması gerektiği gibi düzen içerisinde kitap paylaşarak okur dostlarımız için hizmet vermeye devam ettik. 

İnternet ile birlikte okurların da telefonlarını ve bilgisayarlarını eline almasıyla başlayan e-kitap paylaşma furyasındaki e-kitap sitelerinin önde gelen isimlerinden biri olduk ve günde ortalama 1.000 ziyaretçi ile yolumuza hızla devam ediyoruz.


en-iyi-e-kitap-siteleri

Ziyaretçilerimizin memnuniyeti için devamlı kontroller, eklemeler, düzeltmeler ve iyileştirmeler yapmaktayız. Neticede herkesin memnun kalması için çalışan ekibimize daha da iyi çalışabilmelerine şimdiye kadar verdikleri emekler ve ilerideki çabaları için ödeme yapmak istiyoruz. Sitemizde link kısaltma yöntemi ile giderlerimizi karşılamamıza rağmen ekibimizi genişletme isteğimiz ile artık reklam alma zamanımızın geldiğini düşündük!

Reklam gelirleri ile daha fazla kitap paylaşarak daha fazla kişiyi memnun etme çabamıza ortak olmak isterseniz işte iş ortağı olma fikirlerimiz:

Reklam Çözümleri

Farklı büyüklükte ve türde siteler veya firmaların ihtiyaçlarını düşünerek çeşitli reklam seçenekleri sunuyoruz.e-kitap-sitesi-advertorial-icerik
  • Advertorial İçerik: Sitenizin, firmanızın, ürününüzün veya hizmetinizin tanıtımının yer aldığı içeriği E-kitap Dünyam’da yayınlayarak okuyuculara ulaştırıyor, sosyal paylaşım sitelerinde paylaşıyoruz. Advertorial içerikler silinmez, E-kitap Dünyam yayında olduğu sürece sitede kalır. Nitelikli backlink, trafik ve itibar çalışmalarınız için ideal reklam türüdür.

e-kitap-sitesi-banner-reklam
  • Banner reklamları: Sitenizi, firmanızı, ürününüzü veya hizmetinizi tanıtmanın en etkili yollarından biri de her ay on binlerce kişinin ziyaret ettiği E-kitap Dünyam'a banner reklamları vermektir. 
Banner reklamlarının en büyük avantajı tüm sayfalarda gözüküyor olmasıdır. 
3 farklı boyutta banner kabul ediyoruz.

* 125 x 125 banner; kenar çubuğunun en üstünde gösterilir.
* 250 x 250 banner; 125 x 125 banner bloğunun hemen altında gösterilir.
* 150 x 500 banner; sayfa içeriği ile sağdaki kolonun arasında gösterilir.e-kitap-cekilisi
  • Çekiliş Sponsorluğu: Tanıtmak istediğiniz bir ürün veya hizmet varsa bunu E-kitap Dünyam ziyaretçileri arasında yapılacak bir çekilişle tanıtabilirsiniz.


ekitap-siteleri-reklam-ucretlendirmesi
Ücretlendirme:

- Advertoriak içerik: 40 TL (Yazıyı, ziyaretçinin ilgisini çekecek şekilde yazarız.)
- 150x500 banner: 50 TL/Ay (Uzun dönem çalışmalarda indirim uygulanır)
- 250x250 banner: 40 TL/Ay (Uzun dönem çalışmalarda indirim uygulanır)
- 125x125 banner: 30 TL/Ay (Uzun dönem çalışmalarda indirim uygulanır)
- Çekiliş sponsorluğu: Çekilişte verilecek hediyenin sayısı ve değerine göre tanıtım çalışmasının çapı artar.Yeterli gelmediyse size özel çözümler üretebiliriz. Detaylar için ekitapdunyam[at]gmail.com adresinden bize ulaşabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

EkitapDünyam

Ücretsiz kitap indirme sitesi olan Ekitap Dünyam 2016'nın ilk aylarından bu yana siz ziyaretçilerimizin ekitap oku, pdf kitap oku, epub kitap indir gibi sorularına cevap vermeye çalışmaktadır. Ekibimizin yoğun e-kitap indirme sitesi geliştirme ve araştırmaları her geçen gün daha da ileri gitmekte olup siz dostlarımızın soruları, kitap istekleri, yardım mesajları gibi durumlara yardımcı olmak için elimizden geleni yapmaktayız. Sorularınız için:
Son Yorumlar

İletişim

Ad

E-posta *

Mesaj *